Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyszer egy rendezvényen...

Egyszer egy rendezvényen láttam, hogy a vázában a virágok vize meg van színezve pirosra, lilára stb. Hol tudok ilyen vízszínezőt venni?

Figyelt kérdés

#víz #virág #színes víz
2014. ápr. 30. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
léteznek gyerekeknek festéktabletták fürdővízhez. van ami csak színez, de van habfürdőbe is. próbálkozzál velük
2014. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaj, veletlenül amellényomtam, hogy lehet visszacsinalni? A zöld keze skét akartam bekelölni, mert igenis hasznos a kommented!!!
2014. ápr. 30. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima ételfesték, nagyobb élelmiszerboltokban (pl. Tesco) sok színben van, ugyanolyan kis féldecis üvegben, vagy flakonban, mint az aromák. A sütőporok környékén keresd.
2014. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt, mikor a virág szára felszívja a színezett vizet, a szirmok is beszíneződnek. Így készíthetsz akár többszínű virágot is:

[link]

2014. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az a link nem igen sikerült, itt egy másik:

[link]

2014. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ételfesték mellett ilyen dekorációs színezéket is lehet kapni: [link]

De szerintem még hobbiboltokban is találhatsz valamit erre a célra.

2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!