Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Glamox elektromos fűtőpanellel...

Juhatis kérdése:

Glamox elektromos fűtőpanellel van-e valakinek tapasztalata? Mennyi áramot fogyaszt? Tényleg olyan hatékony, mint mondják?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 06:07
 1/2 anonim válasza:
Én egy jól szigetelt,műanyag ablakos konténerházban lakom ami kb.26m2. Egy darab 2000w-os Glamox fűtőpanel és egy 500w-os infrapanelt helyeztem el benne. Novemberi fogyasztásunk 270KW. December 1-26 között pedig 396KW volt a fogyasztás amiben minden egyéb is benne van.(hűtő,mikró,mosógép,világítás,páramentesítő,stb...) 40Ft/1Kw Számolj hogy neked megéri-e!
2014. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adaxom van. 2 db. 1500 W és 1250 W. Ahavi alapfogyasztásom 250 kW. A két panellal 600 kW-nál több még nem volt. De ha 800 kW lesz is, nekem megéri. Jo a levegő, csendes, tiszta, nincs macera.

egyenletes meleget ad. Komfortos meleg van :) nagyon szeretem.

2015. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!