Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hany negyzetmeteres terulet...

Hany negyzetmeteres terulet kell 400 szemely megvendegelesere? (lakodalom, legyen hely tancolni is)

Figyelt kérdés
ne erezzen hogy nagyon zsufolt
2014. máj. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
1500-2000
2014. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ ülő vagy álló fogadást akartok tartani. Szerintem a legegyszerűbb ha a kiválasztott helyeket felhívjátok. A legtöbb étterem nem hirdeti, hogy hány főt tudnak ellátni.


Egy javaslatom lenne: pollushof panzió a kaja miatt már megérné csak felmérni a terepet. Életemben nem ettem olyan jó kaját mint ott :)

2014. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en szeretnek ezzel foglalkozni (epiteni szeretnek egyet)es kb mekkorra kellene :)
2014. máj. 13. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Cirkuszi sátrat is lehet ilyen célra bérelni, de 400 főnek az is kicsi, táncikálni ennyien abban sem tudnának asztalok mellett......

Építeni, valami alacsony, oszlopokkal teli megoldást szerintem nagyon

nyomasztó lenne ott mulatni.

Ekkora tömeget partizni, saját szervezésben, csak szabad téren tudok elképzelni.

2014. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!