Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Király utca Városliget...

A Király utca Városliget felöli része milyen környéknek mondható?

Figyelt kérdés
Jó, elfogadható vagy megkéselnek este?

2014. máj. 17. 16:39
 1/5 anonim válasza:
átlagos, néha vannak események, van sok kaki a járdán és etnikum is akad
2014. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlag pesti környék. Közbiztonság szempontjából teljesen vállalható.
2014. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sehol nem késelnek meg Pesten! Ez egy vidéki tévképzet! Legkevésbé sem fognak a Királyban megkéselni a Városligethez közel. Az egy nyugdíjas, értelmiségi negyed! A Királyban lakom, tudom, hogy nincs para! Bár a Klauzálon kéthavonta gázpisztollyal kirámolják az éjjelnappalit, de ez nem jelenti azt, hogy váratlanul megkéselnek!!!
2014. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ennek ellenére néhány hete vagy hónapja volt,h fényes nappal késeltek meg egy srácot a keletinél...

Mondjuk a keletinél akkor se laknék, ha fizetnének érte :D

De köszönöm a választ, csak azért kérdeztem, mert a Városliget felé nem igazán szoktam mozogni.

2014. máj. 21. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, ez egy olyan dolog, hogy vidéken meg agyonvertek múltkor egy idős házaspárt 20000 forint nyugdíjért...Mindenhol előfordulnak erőszakos bűncselekmények.
2014. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!