Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aláírásgyűjtés?

Aláírásgyűjtés?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rossz kategóriába soroltam,de nem ez a lényeg.

Szóval az abban az utcában,ahol lakom nincs bevezetve a gáz,se a víz,s szeretném,ha ide is elhoznák.Hogy kell kinéznie annak a bizonyos kérvénynek,mi kell,hogy benne legyen,illetve,ha csak öten-hatan írják alá elég lehet,nem is lakunk nagyon többen,illetve,ha olyan írja alá,aki csak nyáron lakik a házban,az befolyásol valamit.Esetleg mintákat is küldhetek,hogy hogy nézzen ki ez a kérvény.Nagyon fontos,és sürgős lenne.Köszönöm a segítséget előre is.



2014. jan. 14. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ahol nem raktam kérdőjelet,egy kissé siettem.
2014. jan. 14. 23:19
 2/5 A kérdező kommentje:
S utána az önkormányzatnak küldjem?
2014. jan. 14. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt aláírásokat gyűjtenél, először érdeklődj az Önkormányzatnál és a szolgáltatóknál is, hogy tájékozódj az anyagi vonzatáról a bevezetésnek.

Valószínű, hogy nektek kell fizetni az utcai vezeték lefektetését, és majd a házba bevezetést is. Ez az összeg akár egymillió is lehet.

2014. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egymillió forint.De pont ezért az aláírásgyűjtés,mert ha mindenki beleegyezik,akkor meglehet "testvériesen" osztani,ki mennyit fizet.
2014. jan. 15. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Félreértetted!


Ha semmiféle közmű nincsen az utcában, akkor az sok-sok millióba kerül,

de telkenként.


Aki ilyen helyen lakik, annak erre nem lesz pénze!

2014. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!