Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használt már valaki otthoni...

Használt már valaki otthoni csibe keltető gépet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra a kerek hungarocellre gondolsz?

Egy közeli rokonnak is van vagy 15 éve. Igaz,még nem a tojásforgatóg,és nem autómata párásítós,de műxik.

2014. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ilyenre gondoltam. Keltettem vagy 130 db-ot két részletben de 50 nél több nem kelt ki magától. Ha nem bontom ki őket befulladnak. Miért nem kelnek ki maguktól?
2014. máj. 21. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó két napon ne forgasd a tojásokat
2014. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén megyünk ki...megkérdezem keresztkomáméktól.

Jövő hét elején írok.

2014. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma este is beszéltünk telefonon...

Előfordult már náluk is,hogy egyharmada beledöglött.

A tojásokat alapból 7~10 nap körött meg szokták "lámpázni" Ez azt jelenti,hogy erős reflektorízzó,vagy halogén elé tartják,és amelyiknek sötét árnyéka van,az a jó,amin áttetszik a fény,azt már ki is lehet venni,mert az nem lett megtermékenyítve.

A kelés előtt 2~3e nappal már nem kell forgatni.

A segítségnek,a feltörésnek nem sok értelme van,ha egyszer nem életképes,ha segítséggel ki is kel,kis idő után elpusztul.

Most ennyit tudtam/kérdeztem meg.

2014. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm mindent így csinálok én is. Ha nem bontanám ki bedöglenének. Egyébknt utána semmi bajuk teljesen életképesek 10- ből kilenc biztosan. Utoljára 70 db kelt abból 50 et segíteni kellett ki kelni. De utána mind meg maradt.
2014. máj. 24. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!