Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Keltetésnél egyszer kimaradt...

Keltetésnél egyszer kimaradt forgatás befolyásolhatja a tojásokat?

Figyelt kérdés
Keltetőgépben keltetünk a tyúktojásokat, 2. hétnél járunk és egy alkalommal elfelejtettük forgatni a tojásokat. Ez mennyire jár negatív hatásokkal? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. márc. 30. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is felejtettük már el, ugyanúgy ki keltek a kis csibék.
2013. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ki fognak kelni.
2013. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 31. 11:19
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy japim, ami szerintem megkotlott, mert egy nap( az-az több napon át ) elbújt az ól alá, és nem jött ki. Étlen, szomjan volt, ezért tettem oda neki kaját, és arra rögtön kijött, és akkor elkaptam. Betettem egy kisebb ólba, hogy a többiek ne bántsák szegényt(már a kutya is megtépte egyszer), és azóta, amióta onnan kiszedtem, nem tojik egy tojást sem, és olyan, mintha depressziós lenne, mert mindig menne be oda, ahova bebújt, de nem tud, mivel már köveket tettünk oda, hogy ne menjen be oda(nem tudom, hogy mit csinálhat ott, és az a baj, hogy megnézni sem tudom, mivel elhúzódik valahova), és mindig keresi, hogy-hogy tudna oda bemenni. Ma tettem az ólba egy tojást, és ráültettem, s kb. 1-2-percig ült rajta. Nem tudnátok nekem segíteni, hogy mit tegyek???
2013. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!