Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyílászáró csere? Avagy...

Nyílászáró csere? Avagy milyen nyílászáró éri meg?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akarok foglalkozni az ablakok állítgatásával,ezért sima fa nyíló ablakokra gondoltam,ezeket gondolom nem kell annyira karbantartani,mint egy komolyabb bukó-nyílót.Nem?

2014. máj. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont,hogy a fa nyílászárót kell pár évente karbantartani,de ott sem a mechanikát,hanem magát a fát.Amit a legkevésbé kell karbantartani (minden szempontból) az a műanyag ablak.Az pedig mindegy,hogy bukó,nyíló,v. bukó-nyíló.
2014. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján kell eldönteni,hogy nyíló,vagy bukó-nyiló legyen?
2014. máj. 24. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapján,hogy hogy pl. hova szeretnéd.Nem zavaró -e ha hosszú ideig nyitva van az ablak befelé a szobában.A bukó jó arra az esetre is,ha pl. éjjel még hűvösebb van,és nyitva hagyod szellőzni,de nem tudnak bejönni rajta.Télen a rövid szellőztetés miatt jó a nyíló.Én nem gondolkodtam,mindenhova bukó-nyílót raktunk,így el tudom dönteni,mikor melyik nyitási módra van szükség.Nem sookal drágább.
2014. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!