Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolciak (főleg az Avas...

Miskolciak (főleg az Avas környékén lakók)! Mi ennek a városrésznek a neve pontosan (egyáltalán már az Avashoz tartozik)?

Figyelt kérdés

Tudjátok, van a Herman Ottó Múzeum Képtára a Népkerttel szemben. A múzeum mögött (nem teljesen mögötte, igazából) megy fel egy beton lépcsősor. Az hová vezet? Fel az Avasra? Ha igen, ott már bérházak vannak, vagy családi házak? Milyen környék az?


A válaszokat előre is köszi szépen!


2009. dec. 30. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

térképen ha nézed,az egy pici utca,nem is tudom igazán mi a neve.Az aulichhoz tartozik talán,de nem biztos.Vagy avas alja,de nagyon alja akkor,de inkább belvároshoz tartozik még.

Avas tetjénél,közepénél mindenképp jobb környék,bár csend az nincs,mert népkert,sok a hülyegyerek,de közlekedés meg jó onnan,bár én 2 buszmegállóval fentebb lakom,sokkal nyugisabb,és ugyanugy jó a közlekedés

Hogy bér vagy kertes van ott,meg nem mondom.

nézz szét:D

ha meg venni akarsz/bérelni,akkor ugyis el kell menni megnézni

2009. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a Tampere városrész!
2009. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak a résznek a házárai a Tapolcai házakkal kb. megegyezőek. Előző voltam.
2009. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Néztem térképen, de hát ez a zöld alapon szürke csíkos kisokosos térkép nem nyújt sok segítséget.


Még írjatok infókat, légyszi! Köszi!

2009. dec. 30. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És a Tampere-vr.-ről mit tudtok? Ott családi házak, bérházak, vagy ilyen belső udvaros társasházak vannak?
2009. dec. 31. 14:56
 6/7 anonim válasza:
100%
A város egyik legjobb környéke.
2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2012. jan. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!