Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolciak, mi a véleményetek,...

Miskolciak, mi a véleményetek, miket hallottatok a Martintelepről?

Figyelt kérdés

Szeretnénk ott venni házat, de nem tudjuk, mennyire biztonságos a hely, milyen a buszközlekedés, mennyire vizesedik a föld...stb. Minden érdekel, írjatok, kérlek.

Nagyon köszönöm.


2009. aug. 22. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom h működik-e még az a gyártelep ami szörnyen egészségre ártalmas füstöt ad magából, anno amikor keresztanyámék ott laktak pont emiatt kellett elköltözni mert mindent füst borított és nem lehetett ott létezni, ez már 7éve volt kb.

Biztonságos az tény, busz közlekedés is tűrhető, föld vizesedését meg annyira nem tudom, ha kellően megvan emelve a ház alapzata akk nemlehet gond.

remélem segítettem :)

2009. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aránylag jó környék.Én vennék házat ott.Gyár meg már rég nincs és messze is van tőle.Ahol te akarod ott a vasút van.
2009. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszi, sokat segítettetek, nagyon rendesek vagytok!

ha valaki még tud valamit, írjon, várom:)

még egyszer köszi!

2009. aug. 23. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyire aktuális, de azért írok :)

Szóval én itt lakok ( De Martin-kertváros a neve :) )

Biztonságos, csendes környék. Búzáról könnyen megközelíthető, csak felpattansz a 3-mas vagy a 3/A-s buszra és mész. Itt helyben, van százas, gyógyszertár, ruhabolt,cukrászda, gyorsétterem szóval olyan messzire nem is kell menni, ha beakarsz ülni egy hambira :D

2010. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!