Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakunk a 3. emeleten....

Panelban lakunk a 3. emeleten. Zárt ablakok mellet nem lehet megmaradni ilyen melegben. Viszont ha nyitva van az ablak esténként rengeteg nagy, fekete bogár repül be a lakásba. Ez csak a mi lakásunkban van így?

Figyelt kérdés
Már évek óta szenvedünk júliusban és agusztusban ezektől a bogaraktól. Ha aludni akarunk, cörögnek-zörögnek, zümmögnek a fejünk felett, mászkálnak rajtunk... egyszerűen kiborítanak. Hajnalban felkelek a neszelésükre, vadászom őket és nem bírok visszaaludni, mert féle, hogy nem végeztem middel és rámmásznak. Már zárjuk az összes ablakot, de olyan így, mint a szaunában. Egyszerűen nem hiszem el, hogy csak mi szenvedünk ettől. Az első emeleten nincs semmi gond, és másoktól sem hallottam még a házban a bogarakról.
2008. júl. 29. 23:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
Már hetek óta látok sokat a lakásban, először azt hittem csótányok de hamar rájöttem, hogy nem... de eleinte nem is tudtam, hogy röpülnek csak egyik este szembesültem a ténnyel, hogy zümmög össze vissza... és, ha felkapcsolom a villanyt rögtön valami búvóhelyre mászik. Szóval pár napja a redőnyt esténként lehúzom, igaz, hogy meleg van de inkább mint, hogy itt idegesítsenek ezek a zümmögő, mászkáló idegesítő bogarak... :D
2008. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én a 9.-en lakom és emlékszem régen nálunk is voltak ilyen bogarak és én is azt hittem csótányok, de ezeknek keményebb a szárnyuk ás nagyobbak is. Mostmár nem találkozom, ilyenekkel, igaz van rolós szúnyoghálóm már rég óta. Igaz nem olcsó mulatság de ha tokosztott az ablakod elég ha csak egy részre tetetsz fel ilyet.Nálam is így van.
2008. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a probléma pár hete, de eddig soha nem jöttek be.

Nálunk van szunyogháló, de ezek a konyhában laknak szerintem, mert a szegélyek körül látom őket előbukkanni.A Párommal már nagyon utáljuk, szinte ki semmegyünk a konyhába...undorodunk tőlük...

Ha nem a szunyoghálón át jön be akkor hol???

Hogyan lehetne kiírtani????Nagyon el vagyunk keseredve...:(:(

2008. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
velünk is ez volt, amikor panelben laktunk, a negyediken...nyáron énis mindig hajnalban keltem....most kertes házban élünk, de itt ugyanez a probléma...ugyhogy már énis csukott ablaknál alszom, ventillátor mellett...sunyi egy bogár
2008. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hálát adok Istennek, hogy nálunk Várpalotán nincs ilyen. A Kőszegi kertemben is csak évente 2-3 napig, de nem sok. A Várpalotai panellakásunba csináltam az egyik ablakra nyitható szunyoghálót. Azóta nincs se légy,se szúnyog. Párom, és a szomszéd asztalos szerint tök jó lett, nemsokára a másik ablak tépőzárasát is nyithatóra cserélem.

Ezekkel a fekete bogarakkal az a baj, hogy nemcsak repülnek, de másznak is, és a legkisebb rést is megtalálják. Remélem, a szunyoghálódat résmentesre fel tudod rakni/rakatni, és onnantól tudsz nyugodtan aludni.

2008. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia


Sajnos együtt tudok érezni Veled! Tavaly énis majd megörültem tőlük! Vettem csótány irtót, és az erkély, meg ablak közelébe helyezem el. Elég sok belesétált.

De ami nekem nagyon bevált, az a Raid Max! Igaz, hogy csotány, meg hangyairto, de ha befujom vele az ajto, meg ablak kereteket, nem jönnek be:) Ajánlom, hogy ezt probáld ki. Kb. egy hétig birja.

2008. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A méteráru boltokban lehet kapni pelenka géz anyagot, vagy hasonlót, azt is szépen fel lehet rajz szögezni és nincs gond ^^

olcsó és gyors

2008. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!