Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik mosdó szekrény tetszik...

Melyik mosdó szekrény tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nekem mindkettő tetszik, a sárga 77 cm a piros az pedig 65 cm.

Mindkettő befér, csak már elkezdtem törni a fejem hogy melyik legyen, hogy menjen a csempéhez!


6nm-es a fürdőszoba kis helyiség! "sarokkád lesz" aminek az oldala csempézve lesz!



ti melyikre voksoltok? Hogyan keverhetném egyikkel illetve másikkal a a színt hogy ne kapjak tömör szint.


[link]


2014. jún. 4. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem árulod el milyen a csempéd, akkor nem sokat segíthetünk :D:Dszerintem mindkettő ronda.
2014. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LESZ!! Még nincsen csempe! :)
2014. jún. 4. 22:25
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem jön be ez a színes megoldás, lehet, hogy régimódi vagyok. De ha választani kell, akkor a sárgára szavazok. :)
2014. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima fehér nincs? Ezek olyan Győzikések xd
2014. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hűűű! Nem erre számítottam! Bár mondjuk ízlés kérdése, de azt hiszem akkor kilőve!

Amúgy sem ezeket a színeket szeretném kompenzálni a fürdőben.

2014. jún. 5. 11:28
 6/8 anonim válasza:
Inkább a piros... :)
2014. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:

Csatlakozom az előző válaszokhoz. Igen ízlés kérdése és ezek ízléstelenek. A Győzikés találó rá.


Azok az íves formák kényesek, ennél tojtak rá és csúnya ilyet csak a legigényesebb tervezésnél lehet valóban esztétikusan kihozni. Baloldalin a láb csúnya, fölösleges megoldás. Szín szintén csiricsáré.


Nézz inkább egyszerű modern formát de ARÁNYOS ! alkatút és ne bonyolultat. Főként egy szín MAX 2 de ne így pepitában mint egy sakktábla!


Egy közepes minőséget is feldobhatsz ha a fogantyúk drágábbak szebbek, ne krómozott műanyag legyen mert nagyon olcsó a megjelenése. Nézz neki szép egyszerű tömör fém vagy fa fogantyút. Már a tapintása is más lesz, próbáld ki üzletekben.


néhány példa, semmi csicsa, egyszerű kialakítás, max 2 szín csak finoman, ízlésesek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ha meg nem akarsz "tömör" színt akkor fehér, krémszín, kevés közepes barna (fa vagy krémszínben). A csempe ha fehér akkor a többi ne legyen szintén fehér mert túl sok lenne, akkor kell kevés krémszín és barna esetleg kevés fekete. Kőszínű csempénél meg kapásból szebb ha fehér a m-kagyló és a bútor is.
2014. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!