Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv Mindenkinek! Egy panelház...

Üdv Mindenkinek! Egy panelház ötödik emeletén lakom, és eláztatott a felettem a lakó, ez esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

holnap hivd fel a közös képviselőt. A ház biztosítása jó erre.

vagy ő, vagy te, de inkabb utóbbi, felhivod a biztosítót, kérik majd a kötvényszamot, meg tudomisen mit, ezeket mind a kozoskepviselőtől tudod elkerni.

no, es akkor a biztosito kijon, vagy nem, attol fugg milyen a kar, es kuldi a lóvét. te meg kifestesz belole.

sajna a panel ilyen.

2014. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a saját biztosítómat, kijöttek, felmérték a kárt és 1 héten belül megkaptam a pénzt, lehetett festetni, számlát nem kértek rőla.
2014. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd fel a biztositod hetfon. En online jelentettem be egyszer egy hetfoi napon egy kart, szerdan kijott a pasi megnezni, pentek reggel csipogott az uzenet, hogy megjott a penz.
2014. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!