Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért gyártanak olyan WC...

Miért gyártanak olyan WC csészét ahol a lefolyó része pont középen helyezkedik el? Ha bele pottyantok, mindíg felcsapja a vizet a hátsómra :D

Figyelt kérdés
Lehet ezzel poénkodni is de igazam van, nem?
2014. jún. 17. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez rémes. A munkahelyemen van ilyen wc, nagydolog előtt vastagon beterítem wc papírral a lyukat, így kevésbé fröccsen fel a víz.

A tervező tuti nem próbálta ki "élesben" a cuccot! :))

2014. jún. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A nőgyógyászom szerint egy nőre nézve életveszély egy ilyen wc csésze! Én kaptam már sajnos fertőzést felcsobbanó víz miatt!!! Én csak csobbanós wc-nek hívom, a miéneket itthon lecseréltettem rendes laposöblítésűre. Ahogy az előző írta béleld ki papírral, úgy jobb!
2014. jún. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, higiénés szempontból nem is tudom, hogyan engedélyezték ezt a típusú WC kagylót.

Nem is az a gond, hogy valakinek a hátsójára csapódik. Az csak kellemetlen. De, ha a női genitáliákat éri, az már nagyon durva.

Az okát, hogy miért találták ki értem. Sajnos közös használatú WC esetén (munkahelyen, bevásárlóközpontban, sportközpontban) sajnos nem mindenki hajlandó használni a kefét saját maga után, ha ragadósat kakált, mert kevés rostot evett. Ehhez a csobbantós típushoz kevésbé ragad a széklet. De genitális fertőzések szempontjából valóban életveszélyes!

2014. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ugye... :)
2014. jún. 17. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig előre bele teszek 1-2 méter wc papírt,és az tompít.

1 előnye van egyébként ,azonnal bűzt zár, azonkívül tényleg fertőzésveszélyes ...a nőkre különösen.

2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkét féle volt már. Most olyan van amelyiket te írod, de én szeretem.

Vízbe esik a cucc és így nem büdi; nincs olyan veszély hogy kicsi víznyomás van a házban és egyszerűen nem akarja lebillenteni az egész adag cuccot, illetve a wc-t se keni úgy össze.

Nagy dolog előtt mindig beledobok egy kis papírt és így nem csobban, nem koppan.

(nő)

2014. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!