Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a cigányok...

Mit tegyek, hogy a cigányok ne borítsák fel a kukákat?

Figyelt kérdés
A kukáért minden szerda reggel 5 órakor jönnek. Legutoljára is kivittük a kukát az ezt megelőző este, de másnap reggelre az egyik kuka az út másik oldalán feküdt a földön, a tartalma az utcában szerte szét, a másik a virág ágyás mellett, ugyanebben az állapotban. Így a kukások nem vitték el, a szemét ránk maradt, ráadásul nem kis munka össze szedegetni. Kérdem én, mi tévő legyek? Direkt nem szóltam, amiért guberálnak benne, had vigyék, ami kell nekik, de mostmár nagyon elegem van ebből, nem tudom mi tévő lehetnék? A férjem nem szeretne fél 5 kor kelni, hogy kivigye a kukát, mert így is 12 órázik minden nap.

2014. jún. 23. 13:56
 1/7 kata kata ***** válasza:
Valamelyikőtöknek pedig fel kell áldoznia magát.Hetente egyszer ki lehet bírni!Mi is így oldottuk meg.Ilyenkor a Norvég cserediákok már alszanak és nem borogatnak.
2014. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I.B.T. válasza:

Tegyél be petárdát! Csak viccelek de szerintem hívd a rendőröket majd azok megoldják. bocs ismét vicceltem.

Nem tudom, amit az előző írt az elég jól néz ki. De vigyél magaddal valamilyen fegyvert ami nem illegális nehogy téged is felborítsanak:D

Szebb jövőt bajtárs!

2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fenyegesd meg őket valahogy valamivel.
2014. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kiabálj rájuk hogy munka.Ettől félnek és elrohannak.
2014. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I.B.T. válasza:
előző:D
2014. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismertlen telefonálóként szólj be a rendőrségen,ez rendbontás.Én gyanítom hogy akik guberálnak nem boritják fel.Inkább fiatalabbak ,teszik ezt .Megjön a kedvük hozzá a félig nyitott fedél láttán,és egymàsnak mutogatják hogy "kemények".(láttam már párszor)
2014. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg felszerelni egy kamerát vagy állkamerát ls ha meglátják akkor meg ijednek de ha nem lássák meg... azért kellene egy rendes kamera és ha elkészült a felvétel bevinni a rendőrségre és van bizonyítékotok! Ez garázdaság!
2014. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!