Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet Sopronban?...

Milyen az élet Sopronban? Környezet, iskolák, munka? Vannak cigányok?

Figyelt kérdés

A jászságból költöznénk oda, pici gyerekkel. Itt rengeteg a cigány a nagyobb városokban is(Szolnok, Jászberény) ,ebből kifolyólag az iskolák sem jók. Hosszabb távon itt nem tudom elképzelni az életünket.

Tisztaság, kedvesség, kirándulási lehetőség... ezek az elképzeléseink az életünkkel kapcsolatban.


2014. jan. 23. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Jó döntés lenne minden szempontból, amiket itt felsoroltál. Én Soprontól nem messze lakom, gyakran megfordulok a városban. Nekem nagyon tetszik, a környezetével együtt. Sok a kirándulási lehetőség. Van jó pár általános iskola, lehet válogatni. Igaz, a fizetések errefelé is röhejesen alacsonyak, de aki nagyon akar, talál munkát. Kedves és bunkó emberek egyaránt vannak, mint mindenhol. Nekem összességében nincs bajom velük. A város szerencsére csak enyhén szennyezett a retkesnyakúaktól, így az ált. iskolákban sincs szerintem sok pulya, legalábbis csak kevesebb példány. A környéken a buckalakók legnagyobb darabszámban egyértelműen a Sopronkőhidai Fegyház és Börtönben vannak felhalmozódva. :)
2014. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sopronban is vannak cigányok.
2014. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Az igaz, de azért nem annyi, mint a Jászságban vagy pl. Észak-Magyarországon. Ezek az országrészek azért jóval szennyezettebbek a fekáliáktól mint Sopron, legalábbis egyelőre. Persze a legjobb az lenne, ha egyáltalán nem lennének, sehol..
2014. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%

Utolsó egyet értek :)

Fehér Magyarországot!

2014. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
78%
Sopron MÉG élhető kisvároska. de azért erőteljes a cigányok sajnos.
2014. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Mi az, hogy fehér magyarországot?! Hogy lehet valaki ilyen gonosz? Hogy fogalmazódhat meg benned ilyen gondolat? A Dél-Dunántúlon élek, ami híres arról, hogy sok cigány él itt, sok cigányfalu van (Somogyban, Zalában, Ormánságban, Tolnában, Mezőföldön), nagyvárosokban nagy cigánytelepek (pl.: Kaposvár, Szombathely, Nagykanizsa, Pécs) Most őszintén! Ismerem én mindjájukat, hogy ilyet kijelenthessek? Ne legyenek ilyen gondolataitok, kérlek. Emberek vagyunk.
2014. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, tudod mit? Költözz ide:


[link]


Vagy ide:


http://www.youtube.com/watch?v=L1txHHbP7mQ



Egyébként meg itt a kérdező kérdését kell megválaszolni.

Nyugodjál már le, és foglalkozz a saját dolgoddal. Senki sem kíváncsi rád, meg az álszent, képmutató f@*zságaidra sem.

2014. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

Ja, és tanulj meg helyesen írni!


"fehér magyarországot"


Azt se tudja, hogy a hazája nevét nagy kezdőbetűvel kell írni, de a pofáját azért járatja..

2014. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Vagy akár Szlovákiába is költözhetsz, ha már annyira szereted a retkek társaságát:


http://www.youtube.com/watch?v=4i6ugDhXgLY


Magyarországon már most annyi cigány van mint a nyű, és csak szaporodnak mint a sáskák. Ha ez így megy tovább, hamarosan egyre több ilyen állapot lesz az országban, ami ebben a 3 linkben szemléltetve van. Igaz, már most is több ilyen elborzasztó jelenség létezik. Nagyon sok hely vált már a cigányok miatt normális ember számára teljesen élhetetlenné. És ez a probléma csak növekszik. A kérdezővel is nagyon együtt érzek. Az a jó pár birka pedig, aki a buckalakókat ajnározza, csak maga és mások alatt vágja a fát.

2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a cigánybűnözésről meg az emberek terrorban tartásáról még nem is beszéltünk..
2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!