Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan filc, amivel...

Anita19890123 kérdése:

Létezik olyan filc, amivel festett falfelületre lehet rajzolni?

Figyelt kérdés
A falra szeretnék szépia hatású képet csinálni. Az ecset nem jön be, mert nem tudok vele szép, szabályos vonalat húzni. Nekem olyasmi kellene, ami írószer de falra való.

2014. jún. 25. 12:26
 1/2 konkoj válasza:
A filctollak többségéből pár centi után azonnal "kiszívja" a festett fal a nedvességet. Bár ez attól is függ hogy milyen a fal. Zsírkréta esetleg? vagy én pl megpróbálnám a helyedben, ha nem találsz alkalmas filctollat, és neked csak az esik kézre, hogy már egy eleve rossz filctollat festékbe mártogatni.
2014. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az utóbbi megoldás felcsigázott. Megpróbálom festékbe mártott filccel. :) Amúgy találtam filcet. A forgalmazója állítja, hogy falra is jó. Megpróbálom mindkét változatot egy félreeső, nem látható helyen és majd eldöntöm melyik lesz a nyerő. :)
2014. júl. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!