Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti milyen kollégiumot ajánlnát...

Ti milyen kollégiumot ajánlnátok Budán?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyedül leszek Budapesten és ha nem jön össze az albérlet kollégiumba mennék B tervnek.Lehetőleg szeretném elkerülni,óckodok a kollégiumoktól,de ha úgy alakul akkor szeretném a nekem legkedvezőbbet választani.Elég alacsony az ingerküszöböm,olyat keresek ahol egy szobában 2,max 3 ember van(nem tudok sok emberrel egy szobában lenni),nem kell félni a lopásoktól és nem szocreál az egész. (szóval ilyen Táncsics Mihály féle kolikat szeretném messze elkerülni)

Tudnátok ajánlani jó kolikat amit esetleg ismertek,illetve egy rövidebb leírást adni róluk?(egy szobában hány ember fér el,réifajta-e vagy újszerű,közös a zuhany meg az ilyenek vagy külön-külön,stb..) Mivel a sulib vagy budán lesz Kelenföld városközpontnál vagy Budaörsön,így leginkább Budai kolikat keresek. Minden ötletet,segítséget nagyon megköszönök ( : !



2014. jún. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs., válaszolni nem tudok, de ez a "zuhany meg az ilyenek

külön-külön"

létezése kolesz szinten engem is érdekel.

2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi??


Na, pl.....:


[link]


Itt külön fürdő nincs, sőt szerintem

üvegházhatás érvényesül benne.

2014. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hú,ez tök jónak tűnik,szép és nyugis,csak ahogy olvastam itt főként gépészkari hallgatók laknak, Természettudományi Kar és a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar néhány diákjai lakják az épületet.Szóval ez a koli akkor gondolom csak az iskola diákjainak lehet fenntartva. Én meg nem ezekkel fogok foglalkozni,hanem most jelenleg OKJ-t végzek.:/
2014. jún. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!