Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelházban hol lehet elzárni...

Panelházban hol lehet elzárni a vizet?

Figyelt kérdés

10. emeleten lakom, melegvíz az jön a csapból, a hidegvíz az nem, elment magától. A vízóra alatt a wc-ben nyitvavan, kívülről el tudja valaki zárni valahol csak az én lakásomat?

Pl 9. emeleten alattam a lakó le tud engem zárni mint 10. emeleti lakót?


2014. jún. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahol szerelnek. Panelháznál nagyobb szereléseknél előfordul, hogy elzárják a vizet az összes egymás alatt és fölött lévő lakásban (úgy mennek a csövek). Mondjuk nálunk az ilyet mindig előre kiírták a bejáratnál lévő hirdetőtáblára. Persze előfordulhat hirtelen csőtörés, vagy akármi, ami miatt nem tudtak előre szólni.
2014. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már napok óta nincs. Szóval a tervezett karbantartást kizárnám. Nekem az a gyanúm hogy csak én vagyok elzárva, csak kérdés hogy technikailag ez lehetséges-e?
2014. jún. 28. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gondnokot. Ha nincs szerelés sehol a házban, akkor viszont nálad lesz a csőben valami dugulás. Vízvezeték-szerelőt hívj, ő majd megtalálja a baj okát.
2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak téged nem lehet elzárni. Vagy te zárod el a saját lakásodban. Vagy általában az alagsorban lehet elzárni soronként. De akkor senkinél sem lenne, aki alattad lakik.

Ha napok óta nincs, akkor miért nem hívsz egy szerelőt??

2014. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert még nem lakok ott így annyira nem zavart. :-) Gondoltam hogy ahogy magától elment majd úgy vissza is jön. :-)
2014. jún. 28. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a közös képviselőt kérdezed meg?
2014. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja, a közösképet kell ilyenkor zargatni, azért van.
2014. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!