Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tapasztalt már olyat, hogy...

Ki tapasztalt már olyat, hogy panelházban nemcsak a szellőzőből (wc, fürdőszoba) jött a szag be, hanem amikor kinyitottam a konyhaszekrény alsó szekrényét, onnan is dőlt a bűz?

Figyelt kérdés
Mitől van ez? A konyhaszekrény a hátuljánál futnak ilyen csövek, hideg, meleg víz, de onnan hogy jöhet a szag?

2014. ápr. 15. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A konyhaszekrény aljában gondolom penész szagot érzel. A csövek "izzadhatnak" és a lecsapódó pára nem tud kiszellőzni, ez okozhat penészedést.
2014. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem így van. Azért mondom ezt, mert teljesen ugyanazt a szagot érzem (cigi és étel), ami a szellőzőből jön. Ezért furcsa nekem. Sajnos nem tudom elmozdítani a konyhaszekrényt, hogy mögénézzek, mert beépíthető. Egyéb ötlet?
2014. ápr. 15. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:

A konyhai csövek(víz,lefolyó)ugyan oda van bekötve.

Vagyis a szekrény mögött van 1 áttörés amin keresztül beáramlik a szag.

2014. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szarul van a lefolyócső körül letömítve, leginkább sehogy. Nálam is ez volt, a csótányok nagyon szeretik ezt a gány "mester" munkát.
2014. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam, hogy nemcsak nálam van így. Elviselhetetlen. Abba a szekrénybe például nem is rakok étel jellegű dolgot, mert átvenné a szagot! Te hogy oldottad meg?
2014. máj. 2. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a rést pur habbal.
2014. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Erre nem is gondoltam!! Lehet, hogy megoldódni látszik a problémám?!
2014. máj. 2. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Kihajítottam az egész konyhaszekrényt, fullra volt csótánnyal. 3 doboz raid-ot fújtam rá miközben bontottam... Neked is van, egyszerűen kell lennie, ha ilyesmit tapasztaltál, ez nekik a kánaán. Jelenleg felújítás van, a lyuk még mindig ott van, mert át lesz csövezve a gányolásról tisztességes vezetékezésre. Egyébként a purhabos megoldás nagyon jó, de ügyelj rá, hogy sehol ne maradjon rés. Lehet szilikonos tömítést is a csövek köré nyomni, még a purhabozás elött, amitől tutira felapad, körbe, ha előtte kicsit elhúzod onnan.


Ajánlom, hogy szedd ki a szekrényt, és fullra takaríts, fertőtleníts, a mosogató alatt meg csakis vegyszereket tárolj, kaját, és legfőképpen kukát, meg semmiképpen. Agyrém aki ezt a baromságot kitalálta, pláne szemétledobós házban... oda egyáltalán minek is a konyhai kuka?

2014. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy totál be van építve a szekrény, mert nem mi csináltattuk, hanem az előző lakó. Egy centit se mozdul, ahogy mozgatom. Elég nagy munka lenne kimozdítani az egész konyhaszekrényt. Még egy tanácsot kérnék. Szerencsére ahogy kinyitom a konyhaszekrényt, akkor látom a csöveket és mellette a réseket. Így nem lehetne betömni purhabbal, hogyha bebújnék a szekrénybe? De még sajnos így is maradna olyan rész, ami még lyukas lenne. Ááá... Mit csináljak? :(((
2014. máj. 3. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs hátfala annak a tetves szekrénynek, akkor nyert ügyed van. Amihez hozzáférsz nyomd telibe.
2014. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!