Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lábnyomok a párkányon, van...

Lábnyomok a párkányon, van mitől félni?

Figyelt kérdés
Zuglóban lakom. Itt gyakoriak a betörések. Egy társasház 2. emeletén lakom. Két ablakom néz az utca felé kb. 7-9 m magasságban. Tegnap éjjel vihar volt, és mivel az ablakpárkány külső részét nem szoktam takarítani, az eső feláztatta a finom port. Ma este 8 óra tájában arra lettem figyelmes, hogy egy emberi lábnyom van a párkányon. Gyerek lábnyomnak néz ki. FOGALMAM nincs, hogy jött fel. A párkány 30 centi. Őszintén kicsit f0sok.. Mit csinálnátok az Én helyemben?

2014. jún. 30. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kend be zsírral a párkányt. Legközelebb megfejelni a járdát.
2014. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy riasztót is szerelnék oda és ha nem vagyok otthon, az ablakot is zárva tartanám.
2014. júl. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd nyitva az ablakot résnyire, akkor ott akar bemenni. A a tokra belülre meg 5 centinként felszerelnék zsilettpengéket, hogy amikor préseli be magát a sötétebb helyre, nyissa fel a saját hasát.
2014. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első ötletét próbálnám ki először :D
2014. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%

Bocsi, tegnap benéztünk. :)



Amúgy láttam már macskát ember magasságra mászni, sőt magasabbra is, és falon történt. Az embernél sem lehetetlen.

2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joe001 ***** válasza:

Ismerős a KÖR c. film ?

No , az abban szereplő kislány előszeretettel mászkál párkányokon . A többit nem részletezném , de nem csak riasztót szerelnék fel ... :)

2014. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes betörő familiák a kis kölyköket küldik be a lakásokba, mert beférnek a kis ablakokon is, ráadásul nem büntethetők! Vannak biztonsági cégek (Celucci, Rimi stb.), keress rá a neten, szereltesd be, az a havi 3000-4000 ft költség megéri. Legyen néma riasztás (jön a rádiós autó két szekrényméretű fickóval), és legyen hangos is, ha kinyit bármit a betörő, üvölt a sziréna is.
2014. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vidékek, ahol MINDEN házba be van építve a riasztó, nem véletlenül.
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!