Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Napok óta hallok éjszakánként...

Napok óta hallok éjszakánként mély frekvenciájú zúgást, de nem tudom honnan eredhet. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem lehet tőle aludni. Nappal nem feltűnő, de éjszaka...5-10 percig csinálja utána néhány percig abbahagyja,aztán újrakezdi.Ilyen alacsony frekvencián hogy szinte már alig hallom, de még is rohadt idegesítő, szinte tépi a dobhártyámat. Megkérdeztem felső szomszédot h van e vmi hűtő vagy gép náluk ami hagos,mondták h nincs aztán dumáltunk és ők is hallják de nem tudják mi az

mondták h nyissam ki a hálószoba ajtaját és akkor nem hallatszik. Kipróbáltam, bevált, de nyitott ajtónál utálok aludni. Nem tudom mi ez de már agyamra megy

Nem tudom kipihenni magam, napok óta zombi vagyok...

Itt senki nem tudja honnan ered. Ötletek?



2014. júl. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg kideríteni mi az, mert a tartós kialvatlanságnak káros következményei is lehetnek.

Nem 50 Hz-es frekvencia lehet, amit valami trafó bocsát ki? Nincs nagy teljesítményű trafó a közelben?

2014. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a TSZ-ben zúg minden éjjel a termény-szárító. Sajnos néha kibírhatatlan. De furcsa, hogy városon is lehet ilyen. Nincs valami klíma valakinek felszerelve a lakók közül?
2014. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami patkányriasztó. Vagy másik szomszédtól ered. Körbe kéne kérdezni.
2014. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg légkondi valamelyik szomszédnál?
2014. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Légkondi vagy ventilátor lehet.
2014. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy trafó zúg itt mellettünk. Éjjel még jobban hallani. Amúgy nem káros ez?
2014. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Latom,masnal is van ikyen problema....


Szakszerviz kelkene, be kellene meretni...


Muszerrel...


Nalam a falnal hallom, egyenketes, magas hang, csak a csondben hallatszik, ejjel, kora reggel, a kozos falnal hallom..a szonszeddal kozos falnal..most koltoztem ide, eddig sehol nem vokt ez...


Elektromos kabel a falban...frigo..???


Biztos letezik muszer benerni...


Bekattanok tole...nagyon rossz...

2016. dec. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!