Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szolár lámpa mennyire...

A szolár lámpa mennyire világít, Jó lenne éjszakai fénynek a háló szobába?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen virág, szitakötő, vagy madár formájúak.Ezek tetszenek.Arra gondoltam, hogy nappal kinn lenne éjszakára meg behoznám a szobába, mert nem szeretek tök sötétben aludni.De nem láttam még ilyet világítani.Arra elég a fénye, hogy el tudjak mellette tájékozódni a szobában, pl ha ki akarok menni a mosdóba, ne menjek a falnak? :)
2014. júl. 8. 09:48
 1/7 A kérdező kommentje:
És arra is kíváncsi lennék, vajon kitartana a fénye egy éjszakán át?
2014. júl. 8. 09:50
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem egy jófajta napelemes asztali lámpám van és egész éjszakára nem tart ki a fénye, fokozatosan ahogy merül gyengül is a fénye. Tűző napon bőven feltölt nap közben, az elég idő neki, de nem bírja teljes erővel egész este. Kb megy neki 3 óra és eddig olvasni is lehet alatta de csak ha a könyv elé teszem. Arra bőven elég hogy nem bukdácsolj de inkább pár órára számíts ha közepes féle és nem valami hiperszuper drága cucc. Biztos van egész estés minőség ez igazából az akku függvénye. Nálunk nincs jó választék és ha jót szeretnél neten kell keresned.
2014. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát az akkor nem a legjobb, ha éjjel netán kialszik!Akkor inkább vegyek éjszakai fényt?Az vajon kevesebb áramot fogyasztana, mint a sólámpa, vagy lávalámpa?
2014. júl. 8. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyél 1 ilyet,automata.Bedugod az aljzatba és sötétedéskor

bekapcsol.

2014. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja.A link.


[link]

2014. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, na ez jónak tűnik!:)
2014. júl. 8. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!