Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet idegesíteni a...

Hogyan lehet idegesíteni a szomszédot?

Figyelt kérdés
Sajnos ikerházban lakunk a szomszédainkkal, de az agyunkra mennek a folytonos szemétkedéseikkel.A lábtörlőnkre söpri a nő a szemetet,csak az őfelén mos fel-holott én mindíg felmosom az egészet.Azt hiszik itt minden az övüké,mert ők 75 éves öregek.Most azon gondolkodom,hogyan lehetne őket bosszantani,hogy ők is idegeskedjenek?:D
2010. jan. 7. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Lépj át rajta, az élet rövid, hogy ezen idegeskedj. Te is csak nálatok moss fel, senki nem kérte, hogy helyettük is felmossál. Amit ők csinálnak, te is tégy úgy. Ennyi.

Most komolyan, ezen idegeskedni...

Egyébként ha neked nem tetszik valami, amit veled/nálad csinálnak, akkor nyisd ki a szádat és szólj. Mert az, hogy magadban puffogsz, csak nekik jó. Meg lehet mindent beszélni...

2010. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%

Leírtad:75 éves idősek! Nem öregek,idősek.Tudod ők legalább már megöregedtek,Te még nem,úgyhogy nem kéne az időseket szidni.Lehet már kissé szenilisek,feledékenyek,szétszórtabbak,hiszen idősek.

Szerintem már az is becsülendő,hogy ennyi idős korban a néni még takarít vagy bármi háztartást elvégez!

Nem kell bántani őket,mert sose tudhatod,te mikor kerülsz ugyan ilyen helyzetbe,amior téged akarnak kikészíteni ha majd idős leszel.

Ha mindenképp tenni szeretnél valamit,akkor inkább veszekedés helyett menj át hozzájuk és próbáld megbeszélni velük.

2010. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te azt hiszed, nincs ennél rosszabb szomszéd ? Most még örülnöd kéne nekik, csendes öregek. Majd őutánuk kaphatsz lármás, veszekedő családot, egy-két kutyával, zajos, dübörgő autóval, házibulikkal, stb.

Vissza is sírhatod majd őket !

Inkább beszélgess velük többet, segíts nekik, amiben tudsz.

" Rossz szomszédság török átok. "

2010. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ELső ismét.

Most hósöprés közben elgondolkoztam, nekem egyik szomszéd 90 éves (nő), a másik 75 körül lehet (férfi), én mindig elsöprök előttük is, de még sose jutott eszembe, hogy ők elsöpörhetnének helyettem mielőttünk.

Én fiatal vagyok, jól bírom magam (pedig ikreket szoptatok), nekik meg időseknek ne kelljen a hidegben ezt a komoly fizikai munkát végezniük. Teljesen természetes, hogy elsöpröm előttük is a havat, de ha ők kimennek söpörni, nem söprik el az én házam előtt. Milyen morbid lenne, 75 évesen söpri a járdát a fiatal szomszédok háza előtt... Lesülne a pofámról a bőr...

2010. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkalmazd a "megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!" elvet! Előbb-utóbb a szomszéd is észre fogja venni, hogy Te nem veszed a lapot és le fog állni. Hidd el!
2010. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80%
Olvasom a válaszokat, és meglepő ám! Igenis vannak szemtelen kötözködő idősek! Nem kell mindent rájuk hagyni!Jó, ne mosson fel előtted, de miért söpri a szemetét az ajtód elé! Én simán vissza söpörném, vegye már észre magát, mit szemétkedik? Amúgy ami az időseket idegesíti, a hangos kacagás, életvidámság, hangos zene stb. Bár nem akarnám bosszantani, tudod, olaj a tűzre,de azért nem is hagynám magam!
2010. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!