Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen New Yorkba lakni?

Milyen New Yorkba lakni?

Figyelt kérdés

#utazzak?
2014. júl. 9. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hol? New Yorkban?
2014. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Zajos
2014. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
folyton hangos, szmogos, veszélyes :) De felülmúlhatatlan!
2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A város retkes, mindenhol csöves, szmog, szemét. Az emberek zárkózottak, pszichopaták. Akármikor leszúrhatnak, rád lőhetnek. Vannak szép helyek persze, nevezetességek. Éjszaka egy háztetejéről nézni a város fényeit biztos szép lehet. Ám az előbb említett okok miatt, biztos nem költöznék oda.
2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Queensben élünk. Manhattanben dolgozunk. Én szeretek itt élni. Mire vagy kíváncsi? Zajos, igen, mindkét kerület nagyon zajos, az utcán nem tudsz pl. zenét hallgatni, mert nem hallod:)


Nagyon meleg van nyáron (hőérzet több, mint a Ffok), télen nagyon hideg. A légkondi a mániájuk, így nem ritka az irodám és a kültér közti 25 fokos hőmérsékletkülönbség.


Hajléktalan van, annyi mint Bp-en, de nem több. Mindenféle embert lehet látni errefelé, de alapvetően nekem nincs félelemérzetem a városban soha.


Minden nyitva van éjjel is, nagyon sok bolt van, jó színházak, jó mozik.


Az emberekről annyit, hogy nagyon felszínesek, barátkozósak, de igazi barátokat nem tudsz találni. Nincsenek hagyományos értelemben vett emberi kapcsolatok, kivéve a családot, mert ők összetartanak.

2014. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2014. júl. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!