Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kiszeretnék menni nyáron new...

Kiszeretnék menni nyáron new yorkba. Ott lakni, és ott folytatni a sulit.10. -et fejeztem be idén, hogy? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szóval kinn lakik unokatesóm. most fejeztem be a 10.-et és kinn akarok lakni. elegem van magyarországból és az ismerőseimből. egyébként is odafogok költözni, csak sokkal hamarabb. megoldható ezaz egész?
2010. jún. 4. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Csak azt tudom, ha kimész középsulinál SEMMIT nem számít a külföldön végzett osztály/ok. Ergo kimész, és ha visszajössz, újra 11.től kell folytatnod, nem számít kint elvégezted-e.


Az én véleményem szerint egyszerűbb lenne itthon letenned az érettségit, és aztán kimenni tanulni vagy dolgozni.

2010. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Előtte legalább magyarul megtanulhatnál helyesen írni!

New York és Magyarország nem kisbetű!

2010. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Az még rendben is van, hogy kis betűvel írta.

Kategória: Utazás > Dél-Amerika ???


Tisztázzuk le New York City a Keleti part északi részén található, Észak- Amerikában.


És szerintem előbb végezd el az iskolát itthon. Elhiszem, hogy benne van a boogie a lábadban, de még gyerek vagy. Mire leérettségizel és pár hónapot eltöltesz "nem iskolásként", megváltozik az értékrended.

2010. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
meg ez azért nem olyan egyszerű, hogy csak fogod magad és kimész. ki fog eltartani? szüleid csak úgy azt mondják, hogy menj? olyat hallottam már, hogy nagyon jó tanulók ösztöndíjjal eltölthetnek kint egy évet de az sem lehet könnyű elintézni.
2010. jún. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmivel nem másabb a tengeren túlon (itt élek), én pl. visszamennék. Az oktatás Mo-n színvonalasabb. Tehát mindenképp azt tanácsolom otthon végezd el a sulit.
2010. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha kimész tanulni Amerikába, hiába állami iskolát választasz, ki kell fizetned a tandíjat, mivel nem vagy amerikai állampolgár. Egyébként már nincs vízumkényszer, szóval nem hiszem, hogy különösebb problémát jelentene. Talán kérdezd meg a nagykövetségen, hogy mit kell ilyenkor tenni, ha kell. De a tandíjat akkor is ki kell fizetned, és az eléggé drága ám! Kivétel: itthon nyersz egy ösztöndíjat 1 évre, és a magyar állam fizeti a sulit. Ha ez érdekel, javaslom a www.scholarship.hu oldalt, ami a Magyar Ösztöndíj Bizottság honlapja.
2010. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
TANULÁSHOZ, MUNKÁHOZ MÉG MINDIG KELL VÍZUM!!!!!!
2010. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Es megis honnan lesz vizumod? A nyuszi tojik neked egyet, vagy..?
2010. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
Egyik ismerősöm, kiköltözött Angliába.. eleinte úgy volt hogy csak egy évre.. aztán ott ragadt.. most bajban van, mert ott kint most végezte el a gimit.. de ahhoz, hogy tovább tanulhasson, kemény pénzeket kell fizetnie. ráadásul tök egyedül van. dolgozik és tanul egyszerre.. ha hazajön akkor újra kezdi a 10.-et... szerintem mindenképpen várd meg az érettségit! ha már megszerezted..kimész..dolgozol..és ha visszajössz.. itt is eltudsz helyezkedni.. vagy elvégzel egy fősulit. semmi értelme tönkre tenni az életedet.. mert te New York-ba vágysz csak mert eleged van Magyarországból... amit igazán nem értek.... ez az án véleményem :)
2010. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fejezd be itt a sulit ,nagyon drága lenne ott fizetni.

Ráadásul nem fognak téged úgy várni ,hogy de jó ,hogy itt vagy csak rád vártunk örülj ,ha kapsz vízumot!

Tehát ez a kijelentés ,hogy amúgy is kint fogok élni nem igazán állja meg a helyét ,hacsak nem lesz hiányszakmai végzettséged ,vagy nem kezdessz bele egy vállalkozásba ,persze a vállalkozás 1 millió $-nál kezdődik.

Sok szerencsét!;)

2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!