Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban miért dübörög annyira...

Panelban miért dübörög annyira, ha egy 1 év körüli gyerek rohangál felettünk? "Alig" pár kiló, de olyan, mintha valamivel kopognángak, amikor futkos.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A beton jól vezeti ahangokat. A menyezetre kellen e ragasztani valami szigetelőréteget, pl. olyan hab lapokat, amivel hőszigetelni is szoktak.

A szomszédot megkérhetnéd, hátha tudna puhább szőnyeget tenni, vagy a gyerekre mamuszt?

2010. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csak panelban. Felettünk is ménes van :) Pedig a mi házunk téglaépület. Biztos az én lányom is így hangzik odalenn. Szerintem sokat lehet tenni azzal, ha szőnyeg van és nem fapapucsban rohangálunk. Persze az egyéveseknél még ez sem áll fenn.

A födém sajna nagyon jól vezeti a hangot, sőt erősíti is. Ez van.

2010. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Talán szólni is kellene a fölső szomszédnak, hogy fogja vissza a gyerekét. Érdekes, az ismeretségi körömben mindegyik gyerek meg van nevelve, nem rohangászik a lakásban... tehát ez is megoldható.
2010. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Külön élvezik, hogy minket idegesítenek, másra nem tudok gondolni. Csak csodálkozom, hogy akkora gyerek hogy tud ennyire dübörögni. A szőnyeget már mondtam nekik, hogy azon játszhatna, mert amikor a parkettán kopog, olyan mintha lakásfelújításban lennének, de állítólag van nekik, ami nekem még nem tűnt fel.

A szigetelés nagyon drága lenne, ami érne is valamit.

2010. jan. 8. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:

a kevés szigetelés is többet ér asemminél. Ha zenét hallgatsz egész nap, az is elnyomja valamellyest.

Egyéves még nem tud direkt idegesíteni.

2010. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha a szülők nem figyelnek a gyerekre? Mennyivel kényelmesebb nem? Az apja már a születése után pár héttel panaszkodott, hogy mennyi nyűggel jár a gyerek és akkor még csak aludt, evett és sírt(non-stop).
2010. jan. 8. 12:40
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a tv be van kapcsolva egész nap, különben már rég kihullott volna az összes hajam, de nem lehet elég hangosan hallgatni, mert még azon is túl tesznek.

Ilyen hungarocell álmennyezettel nem akarom elcsúfítani a lakást, meg szerintem az semmit sem érne.

2010. jan. 8. 12:43
 8/12 anonim ***** válasza:

A fölöttünk lakó pincsije mindig hajnali 4-kor olyan dübörgést csinált, hogy azt hittem összedől a ház.

Sokáig nem is tudtuk, hogy mi a fenét rohangálnak fölöttünk. Aztán kiderült, hogy a kutya.

2010. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy egy éves gyerek nem ülhet egésznap lételeme a mozgás és a szülő sem foghatja egész nap az ölében majd nyáron jobb lesz többet lehetnek a szabadban.
2010. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy miért mozog, hanem hogy miért hallatszódik annyira hangosan. Egyébként nyáron sem viszik sehová, játszótérre az anyja nem hajlandó levinni. Nem lehet, hogy valamilyen kiscipőt adnak rá és azért hallatszik le annyira?
2010. jan. 10. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!