Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik egyedül laknak albérletbe...

Akik egyedül laknak albérletben, se gyerek, se férfi/nő, heti hányszor takarítatok? Felmosás, porszívózás, fürdőszoba, stb?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel engem ez, hogy másoknál mi, hogyan van.
2010. nov. 9. 11:50
 1/9 anonim válasza:
Mielőtt férjhez mentem volna, 5 évig éltem egyedül, egy héten egyszer takarítottam, a hétvégémből egy napot szántam rá általában, mivel hétközben dolgoztam, és este már nem volt kedvem hozzá.
2010. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor időm van és amikor koszos. Én pont igyekszem hétköznap megcsinálni, felkelek kicsit korábban vagy este rászánok egy kis időt és megcsinálom, ami kell.

Így a hétvégém tuti szabad :)

2010. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én szeretem ha minden tiszta és rend is van. pl a csapokat minden nap letörölgetem, porszívózni heti 3 alkalommmal szoktam. de eleve általában mindig rögtön elpakolok magam után szóval sosincs túl nagy rendetlenség vagy kosz.
2010. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
porszívózni minden nap, vagy minden második nap szoktam, felmosni hetente 1-2x, ezen kívül ha látok valami koszt feltakarítom. mosogatni minden nap. utálom a koszt.
2010. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát... ezek szerint csak én vagyok ilyen rendetlen:

felmosni hetente egyszer szoktam, porszívózni általában kéthetente. Ha látom, hogy kosz van, akkor persze sűrűbben. Teljes fürdőszobát takarítani is heti egyszer szoktam.

Sőt bevallom, hogy ha aznap már nincs kedvem, időm elmosogatni, azt is néha másnapra hagyom. :)

2010. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem olvastam el rendesen a kérdést. Ugyan egyedül lakok, de nem albérletben.

Már ha ez számít valamit.

2010. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csak hetente porszívózom, igazságszerint hétvégén szoktam takarítani és mindent megcsinálni, mert hétközben már sem időm, sem energiám.


Szerintem ettől én nem vagyok rendetlen, mert folyamatosan rendet tartok. Szép tisztaság van így is a lakásban. Legfeljebb felmosni szoktam többször, mosogatni persze minden nap, de nálam is elő szokott néha fordulni, hogy másnapra hagyom a mosogatni valót, ha már fáradt vagyok.

2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vizsgaidőszakban 2 hónapig nem proszívóztam, a kutyám fehér szőrétől a bordó szőnyeg színe is megváltozott.

utána kitakarítottam.

valamit valamiért ...

2010. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban és se takarítottam. De akkor tényleg csak aludni jártam haza. Reggel bementem az egyetemre és estig tanultunk. Este hazaértem, ettem valamit, lezuhanyoztam, kb fél-1 órát tv-t néztem és alvás. Másnap ugyan ez.
2010. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!