Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati előtakarékossági...

Önkormányzati előtakarékossági lakással! Mindenhol ennyire nemtörődöm az önkormányzat?

Figyelt kérdés

Megkaptuk az adott lakást a második pályázatra, de ...

EGy raktártelep közepén van, jobbra italnagyker, előre tüzép, balra melegkonyha. A lehető legkisebb lakást kaptuk, amit két fős pályázó kaphat. Ergo nem vették figyelembe ( tudom, örüljek, hogy kaptunk egyáltalán, meg legyek megtisztelve), hogy valószínűleg az ember 30-hoz közel nem akar kettesben maradni. Egy 36 nm-es lakásról van szó egy volt munkásszálló területén.

S az a bosszantó, hogy ugyan ilyen feltételekkel egy sorszámmal előttünk egy 47 nm-es teljesen új építésű, szép, nyugodt, rendezett környéken lévő lakáshoz jutott egy ugyancsak két fős pályázat. Ekkora különbségeket megengedhet magának az önkormányzat?

Van rá valami mód, hogy megvétózzam ezt a kiosztást?

Köszönöm.


2010. jan. 8. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Szerintem örülj, hogy kaptál. A barátnőm 7 év pályázat után most kapott, igaz költségalapút, 2 felnőtt, 2 gyerek, 85nm, 65.000 Ft a bérleti díj!
2010. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj és ne vétózd meg a kiosztást mert a végén lehet, hogy még ezt is elveszik és mehetsz albérletbe. Nagyon, de nagyon sokan a két kezüket összetennék ha ingyen kapnának egy lakást és ennek megfelelően nagyon sok jelentkező van. Ha visszautasítod a lakást, akkor odaadják másnak, de korántsem biztos, hogy neked felajánlanak majd egy újat. Mi 2 éve vettünk lakást a férjemmel és havi 100ezer a hiteltörlesztője. Pedig nem palota, 46nm mindösszesen!
2010. jan. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!