Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Emberek! Ez a 3 ajtó milyen?...

Emberek! Ez a 3 ajtó milyen? Szép? Csúnya? Milyen árba tippelitek?

Figyelt kérdés

Bejárati ajtó: [link]


Fürdőszoba ajtó:

[link]


Hálószoba ajtó:

[link]


2014. júl. 24. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

-Bejárati ajtó: semmi extra. Egy sima bejárati ajtó amiből több millió van.

- fürdőszoba ajtó: Soha nem tennék fürdőszoba ajtónak üvegeset, mert az napi takarítással jár, és egy idő után a gőz, víz, pára miatt hamarabb is tönkre megy

- hálószoba ajtó: Ilyen van nekem is, csak annyi különbséggel, hogy sötét üveg van benne.

Egyik sem szép, vagy csúnya. Mind átlagos, szerintem minden 5-dik embernek ilyen ajtaja van.

2014. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bejárati jó. A belső ajtókon viszont nem szeretem az üveget. Árat nem tudok mondani.
2014. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A belső ajtók üvegezése nekem sem tetszik. Ha már üvegajtó akkor nálam csak homogén tejüveg. Nem szeretem a mintázott üvegeket.

[link]

illetve kicsit fura, hogy a fürdőajtó olyan keskeny. Gondolom megvan az oka...

Árat senki sem fog mondani. Műanyag ajtók. Ennyi. Az ár nagyban függ a szerkezettől is.

2014. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bejárati ajtó 12 egy tucat kategória, nekünk is hasonló van, csak nem üveges. Sajna adottság volt, szerkezetkészen vettük a házat.

Fürdő, háló ajtó: soha nem vennék műanyag ajtót. Ha nem is tömörfa az alap, de egy jobb minőségű festett/laminált furatolt forgácslap betétes (esetleg papírrács betétes) ajtónak bele kellene férnie a költségvetésbe. Fürdőre nem tennék üvegest, hálószobára szép (nem műanyagban), de inkább tejüveges.

2014. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!