Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vennétek borhűtőt kishűtő...

Vennétek borhűtőt kishűtő helyett?

Figyelt kérdés

A fogyasztási tartománya egy csöppet magasabb, de nem sokkal, viszont üvegajtaja van, ezért kevesebbet nyitogatjuk. Így ha úgy vesszük, szerintem alacsonyabb a fogyasztása.

(az ember gyakran nyitogatja a hűtőt csak azért, hogy megnézze mi is van benne pontosan)

Az üzemi hőmérséklete 7 fok, ez rendben van egy normál hűtőnél is.

Nekem jobban tetszik.


Lehet, hogy pénzkidobás. Talán könnyebb lenne eladni, ha vennénk egy nagyobb szekrényt?

[link]

A pult magasságában helyezném el. 2 főre kell csak.


2014. aug. 5. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam rajta sokat. Én a teraszra szeretnék egy valamilyen kicsi vitrines hűtőt, lehet borhűtő is. Macerás mindig beszaladgálni a házba, ha megszomjazik a gyerek, vagy én. Mindig kézmosás, papucs-csere stb.

De ahogy nézem a méreteket, egy nagy 2 literes kólás, vagy üdítős palack a kis méretűekben nem fér el korrektül. Ezt a típust is nézegettem, de ebbe is max. pezsgős- vagy borosüveg fér be. Nagy 2 literes palack már szerintem nem, vagy csak úgy, hogy majdnem az összes polcot ki kell szedni.

Szóval valahogy nem lehet praktikusan pakolni benne, ha nem csak bort akarsz hűteni...

2014. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze a polcokat kivennénk.

Én konyhabútorba építeném pultmagasságba, világítása is van, jó érzés lenne szerintem látni, hogy mi van (vagy épp mi nincs sajnos) a szekrényben. Nem kéne nyitogatni ugye.

2014. aug. 6. 16:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont lehet, hogy bakterológiai szempontból más mint a normál hűtők, ezért élelmiszer tárolás mellett (sajt, hagyma, egyebek) idővel büdös lenne.
2014. aug. 6. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Na látod, erre a bakteriológiai dologra nem is gondoltam. Nekem csak az a gondom, hogy én is szeretném látni, hogy mi van benne, és én is kis vitrines hűtőt nem igazán találtam kedvemre valót, és a google mindenféle borhűtőt is feldobott, ezért néztem végig. De nem lehet praktikusan pakolni benne...
2014. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!