Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Két főre jó ez a hűtőszekrény?...

Két főre jó ez a hűtőszekrény? (talán még nagy is) A fagyasztója most akkor 1, vagy 4 csillagos? Nem egyértelmű

Figyelt kérdés

[link]


Sehol nem írják, hogy milyen teljesítményű a fagyasztója, pedig nagyon fontos lenne!!!!


(Nekem az nem tetszik benne egyedül, hogy amellett, hogy kicsi, felülfagyasztós, de valószínűleg csípőmagasságba fogom emelni egy konyhaszekrény-elemmel. Így a fagyasztó kicsit magasan lesz, de olyan érzést kelt majd a szekrény mint egy "nagy" hűtő")


2014. aug. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanilyen van,4*.Nem hiszem,hogy külön fagyasztósban(tehát nem olyan ami a hűtőben van kis rekesz) más lenne mint 4*.Mi hárman vagyunk a hűtőre,2 felnőtt 1 gyerek.Elvagyunk benne (nyáron kicsi a dinnye miatt)de szeretnék már egy nagyobbat,ugyan nem sokkal.Mondjuk ezt :

[link]

2014. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3 csillag (a kulonallo 3 csillag) jelzi, hogy -18C fokot 'tud' a melyhutoben. Ket szemelynek boven eleg.
2014. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első! Annyi pénzért jobban jársz valami kicsit komolyabb modellel szerintem :) Merjetek bevállalni egy modernebb "szürke" hűtőt, szeretni fogjátok.


Ha nem telik rá, én 50 ért is láttam nagy szürkéket alig használtan (ilyen intelligens samsung, meg lg) újonnan majdnem 150 lenne.

:) hajrá

2014. aug. 6. 17:20
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Na így emelném meg a kishűtőt.

Alá nem tudom mit érdemes pakolni. Talán száraz élelmiszert, lisztet, cukrot.

2014. aug. 6. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg ezt a márkát ,helyette Zanussit.

Nézz körül a Veb árúházakban,müszaki boltokban

55 ér már helyedbe is viszik,ezt a kategóriát.

2014. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó márka! Ráadásul felsőkategóriás (luxus) cuccokat is gyárt!
2014. aug. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!