Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakcím fiktiválás alkalmazható...

Lakcím fiktiválás alkalmazható-e ebben az esetben? Nagyon távoli ismerősnek megengedtem, hogy állandó lakhelye legyen az én lakásom, mert kellett neki a munkavállaláshoz.

Figyelt kérdés
Tudtam róla, hogy másokat már kisebb dolgokkal átejtett, de megesett rajta a szívem. A hozzá való papírokat én töltöttem ki. Akkor és azóta sem lakott nálam. Már azon a munkahelyen nem is dolgozik, amiért ezt kérte tőlem. Telefonját nem veszi fel, ha keresem.

2014. aug. 12. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerkijelentés!

Menj be a helyi önkormányzati irodába,pontosan elmondják a teendőket.

Nekem pár éve a két szomszédom volt a tanúm,hogy a kijelenteni kívánt személy hónapok óta nem tartózkodik az ingatlanban.(egy síma papírra írt nyilatkozat a szomszédok,mint tanúk, nevével,adataival.)

2014. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap elfelejtettem...tulajdoni lapot(másolatot),vagy adásvételit,-lényeg,hogy igazolni tudd,hogy Tiéd a lakás--vigyél.
2014. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!