Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! Mivel tudom semlegesíteni...

SOS! Mivel tudom semlegesíteni a cigiszagot a szobában?

Figyelt kérdés
Szellőztetetés nem elég + már nagyon este van!
2010. jan. 13. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha bent dohányzol (ami szerintem is gusztustalan), hidd el, semmivel sem tudod eltüntetni a szagot, beleivódik a falba, a bútorokba, a ruhádba, a hajadba. Az ablakot is hiába nyitod ki, és hiába veszel illatos mécsest meg akármit. Aki nem dohányzik, és belép hozzád, egyből megérzi, hogy büdös van.
2010. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Az egész családom cigizik,kivéve én.Undorítónak tartom,hogy ott a 60 négyzetméteres teraszunk és ők mégis a konyhában szeretnek rágyújtani,ami elég kellemetlen h pl én még eszek.Aztán áttértek a fürdőszobára,nah annál rosszabb nincs mikor lefürdesz felveszed a hálóinged és bebújsz az ágyba és bagó szagod van,mert minden átveszi az illatát.Ilyenkor dezodort fújok a fürdőbe,töményen,vannak légfrissítők azokat szoktam használni,de tényleg mindenbe beleivódik,én még akkor is megérzem a ruhámon ha a dohányos a kabátját az én kabátom mellé teszi.
2010. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Így van, csak akkor éreznéd igazán, mennyire büdös a cigi, ha leszoknál róla, és éreznéd máson a szagot. Mert így benne van az orrodban, és ha te nem is érzed, minden nemdohányos érzi rajtad. NAGYON, DE NAGYON BÜDÖS!! Van úgy, hogy a buszmegállóban a kolleganőm cigizik, és mikor hazaérek, érzem a hajamon a bűzt!
2010. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Na, szép, hogy így lebsszátok, mert a saját szobájában cigizik.


Abból az illóolajból csöpögtess a szőnyegre, akkor tovább illatozik. És mellette szellőztess sokat.

2010. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
70%

Ne foglalkozz a sok okossal. Én a kérdésre szeretnék válaszolni, nem pedig nagy okosan beszolni.

Szóval én 3 emberrel lakom együtt és mi is dohányzunk. Mi pár csepp illóolajat teszünk a párologtatóba, illetve az aromamécseshez.Bevált a citromos, narancsos illat, de nagyon jó még a levendula is. Bár azt inkább a nyugodt alváshoz javasolják. De jó tipp az ecet is, bár az csak semlegesíti a szagot.Tapasztald ki, melyik jön be neked!

2010. jan. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
Hagyjátok már cigizni a saját lakásában. Én is cigizek és zavar a füst. Na most mit csinálsz? Tudom,hogy káros, drága és büdös mégsem akarok róla leszokni mert néha jólesik rágyújtani.
2010. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

Hát ő írt ide, hogy zavarja!!!

Ha bagóztok, hiába gondoljátok, hogy az illatos mécses elveszi a szagot, NEM!!!!

2010. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Én azt vettem észre, hogy panelban sokkal jobban érződik. Mi volt, hogy a konyhában cigiztünk (amikor buli volt), de nem akart kiszellőzni napokig, csak úgy tudtam megszűntetni a szagot, ha Flóraszeptes vízzel áttöröltem a konyhabútort és minden felületet, amit csak tudtam. A hidegben talán még jobban megmarad a szaga, a párával lecsapódik a füst. Lépcsőházban nem tudsz cigizni? Szerintem nincs sajnos hatékony módszer. Az sem túl jó, ha a cigiszag keveredik valamilyen illattal. A gyertyával is próbálkoztunk, de nekünk nem vált be.
2010. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy az erkélyen cigiztem, nyitott ablak mellett és az ajtót is becsuktam! Sajnos így is bement a szobába egy kicsi, a családom meg nem dohányzik, megérzik!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. jan. 14. 15:42
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Füstölőzz, az teljesen elnyomja.
2010. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!