Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlotok? Mi lenne a...

Ti mit ajánlotok? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet állt elő, hogy a szüleim lassacskán 9 éve elváltak. Volt/van egy házunk es ugye a két szülömet illeti, kimlett alakitva 2lakasos haznak. Na szoval ugye elvaltak folyamatos vita nap mint nap stb.. Radasul apam gyujtogeto betegsen.. Semmit nem dob ki mindent megtart azzal hogy" ez meg jo lesz valamire " es a hazunk mint egy utolso csoves gusztustalan stb. Na en ezt be sokaltam es a tobbi apro tenyezot is el szeretnek otthonrol koltozni. Lehetoleg mas orszagba mit ajanlotok hol lenne a legjobb? Melyik orszagba? Erretsegim meg nincs mert meg suliba jarok. De befejeznem mas orszagab vagy akkarr levelezon akarmin, csak ne kelljen itthon maradnom. Angliara gondoltam de hat ott minden eleg draga stb. Legszivesebben mas orszagba vagyok hogy ne is lassam egy darabig. Szoval mit ajanlotok melyik orszag? Munkat vallalok! Aki segitene meg kosszonem:)

2014. aug. 15. 10:21
 1/3 anonim válasza:

Miért kell egyből egy másik országba menned? Nem elég ha az ország másik felébe költözöl?

Am, ha mindenképpen külföld akkor oda menj, ahol ismered, beszéled a nyelvet, de elég jól, sőt tökéletesen, ha ott akarsz tanulni.

2014. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyik ország lenne a legjobb?
2014. aug. 15. 10:29
 3/3 Singham válasza:

Leírták, hogy amelyik országnak a nyelvét beszéled. Külföldön tanulást meg felejtsd el. Ahhoz kell a szülő beleegyezése (mindkettőé). Két dolgot tehetsz:

1. Kolis leszel az eddig iskoládban vagy valamelyik másikban.

2. Apáddal megbeszéled ezt a beteges gyűjtögetési mániáját, ha kell szakembert is hívsz hozzá.

2014. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!