Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érzek barátságnál, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek barátságnál, de ő házas, de viszonozza az érzéseket, mi lenne a legjobb döntés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28F vagyok, ő pedig 34N. 1 éve ismerem, egy helyen dolgozunk. Nagyon aranyos csaj, külsőre és belsőre egyaránt. Már hetek óta erősödik bennem az érzés, hogy többet érzek iránta, mint szimpla barátság. A vonzalom kölcsönös, mert mindig keresi a társaságom, célozgat, plusz kollégámnak elmondta, hogy nagyon tetszem neki.

Eddig nem is lenne semmi gond, de férjnél van már nagyon régóta. Sok a veszekedés a kapcsolatukban mostanság, de ez mindenhol előfordul. Viszont nem akarok tönkretenni egy hosszú házasságot, engem nem így neveltek.

Nemrég volt egy kis szabadtéri program a munkahelyi csapattal, és ő is ott volt, mindig mellettem volt, ölelgetett stb. szóval éreztem, hogy közeledni akar, de a házasságát nem akarja felrúgni, vagy nem tudja, hogy felrúgja-e.

Ti mit tennétek, inkább hagynátok, próbálnátok elfelejteni, és továbblépni, vagy engednétek az érzelmeknek?


Köszi a válaszokat előre is!



2014. jún. 1. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tisztáznám vele a helyzetet,és ha mellettem dönt,felvállal,akkor kezdenék vele.
2014. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Hagynám
2014. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs senkid, csak neki, akkor ő az, akinek dönteni kell.... ha te szingli vagy, akkor te nem csalnál meg senkit ha összejönnétek...


Beszéld meg vele hogy mi a helyzet.


Csak egy dolgot mondanék. Ha belemegy a viszonyba, akkor nem hűséges típus, és előbb utóbb téged is lecserél egy fiatalabbra....ha már a férjét lecserélte rád....remélem érted.

2014. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!