Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok is ilyen q. sok a...

Nálatok is ilyen q. sok a szúnyog?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet kint megmaradni fényes nappal a tűző napon! Úgy kell lesöpörnöm magamról a rengeteg "dögöt". Még életemben nem láttam ennyi szúnyogot, mint most.
2014. aug. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem itt permeteznek persze a kertben vagy gazos helyen van egy kevés. Kis 3000-es falu de azért szórják.
2014. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt is permeteznek és múlt héten valamelyik éjszaka autóról valami füstszerű szúnyogirtó ködöt és szétnyomattak, de olyan sok eső esett, hogy semmit nem használ. Megeszik az embert.

Pécs.

2014. aug. 18. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt szinte alig van. Irtják őket.

Pedig 600 m-re lakok a Dunától.

2014. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy a közelben irtanák őket. Akadnak, hogyne, de semmi különös. Ha éjjelre nyitva tartom az ablakot (szúnyogháló nincs), akkor is inkább lepkék jönnek be, csúnyog max. egy szem (de az aztán meg tud csípni rendesen... na ezt vettem észre, az utóbbi hetekben durvábbakkal találkozom, egy csípés jópár napig gyógyuló dudort jelent, nem a szolidabb másnapra elmúlót :().


A Bakony szélén lakom, tó közelében, vadaspark és egyéb fás részek mellett... Jó, ha alkonyatkor kimegyek egy igencsak fás és bozótos részre szedret szedni, akkor azért vannak szúnyogok. Nappal nem.

2014. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó nektek! :)

Én még soha nem láttam ennyi szúnyogot, mint ami most itt van. Tegnap mielőtt kiírtam volna a kérdésemet, kimentem a garázs előtt felsöpörni a betont, de be kellett jönnöm,mert rajzottak körülöttem a szúnyogok. Muszáj volt hosszú gatyát felvennem és így is a ruháról söpörtem magamról a szúnyogokat. Vagy 50-et agyon is csaptam két-három perc alatt. Sokan vannak és nagyon erőszakosak.

2014. aug. 19. 08:50
 6/7 anonim válasza:
minden evben rengeteg vokt de lekopogom iden eggyel se talälkoztam,meg a Balcsi partjän se:)
2014. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Balatonon én se szoktam velük találkozni, csak árvaszúnyogokkal.

Most Budapesten vagyok, itt egy darab sincs.

2014. aug. 22. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!