Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem rég költöztem ide Bp-n,...

Nem rég költöztem ide Bp-n, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de ha talán van itt V. kerületi Havas utcai, kettes ház szám alatti lakos, mondja már el nekem tegnap kb éjjel 2ig valamikor estétől mik voltak azok a fura hangok mert nem hagy nyugodni. Ijesztő volt meg idegesítő is. Hangos. És nem tudtam beazonosítani vagy összrakni egyben értelmessé vagy valamilyen cselekvés hangjává a zajokat.. Azóta is frusztrál.:D

2014. szept. 5. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos a Havas utcában szellemek tanyáznak. Nem bántanak, csak ha felbosszantod őket. Azért adhatták olcsón a kérót.
2014. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de komolyan kérdeztem. :D Elég para volt, nem vagyok hülye.. és nemhiszem hogy szellem hangok lettek volna.:D
2014. szept. 5. 23:15
 3/21 A kérdező kommentje:
Lenne pár tippem mik történtek valamelyik szomszédban, de egyik sem lenne túl reális.:D Szerencsére.
2014. szept. 5. 23:16
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos itt a gyakorin mindenki hármas szám alatti lakos.
2014. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké bunkók . :D Kívánom akkor hogy ti is éljetek át ilyet és ne tudjatok aludni tőle.
2014. szept. 5. 23:24
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem ismerek innen senkit még tudod...
2014. szept. 5. 23:25
 7/21 A kérdező kommentje:
És gondoltam hátha volt már valakivel is hasonló és tudna válaszolni. Ennyi.
2014. szept. 5. 23:26
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

"V. kerületi Havas utcai, kettes ház szám alatti lakos"


Jó, hogy nem írod ki az emeletet és ajtót, meg a nevedet. :)

2014. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem, de mi a probléma ezzel hogy ide írtam az utca ház számot?:D Nyilván mindenki tudja hogy ott is laknak emberek, pont mint én is. Atyaeg ..
2014. szept. 5. 23:36
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
V. kerület, havas utca? Ott én zörögtem tegnap. Ne haragudj a kellemetlenségért. Pontosan öt évvel ezelőtt öltek meg, azóta visszajárok kísérteni az itt lakókat. Mindaddig, míg valaki ki nem deríti ki volt az.
2014. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!