Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha új albérletbe...

Mi a teendő, ha új albérletbe költöztem, ahol lassan kiderül, hogy semmi sem úgy van, ahogy ígérték?

Figyelt kérdés
Két hete költöztem új albérletbe, és 1 éves szerződést írtam alá. Egy ingatlaniroda tulajdonában lévő lakásról van szó, úgy gondoltam, itt majd mindent komolyan vesznek. Mikor megnéztem a lakást, nagyon tetszett a felszereltsége, még rá is kérdeztem, hogy minden benne marad-e, amit itt látok. Az volt a válasz, hogy igen, csupán egyetlen dolgot fog elvinni a volt lakó. Azóta kiderült, hogy például a mosógép is az övé, amit hamarosan el fog vinni. Kaptam ugyan egy homályos ígéretet, hogy "szereznek" nekem egy másikat, de azt nem mondták, hogy mikor. Azóta kiderült, hogy ezer apróbb és nagyobb hiba van a lakásban, pl. nem működik a sütő, nem lehet becsukni a vécéajtót, folyat a vécétartály stb. A panaszaimat nagyon kedvesen meghallgatják, és megígérik, hogy intézkednek, de aztán semmi sem történik. Szerintetek ezt mennyi ideig lehet várni? És mi történik, ha nem lesz változás? Ezekkel az indokokkal felmondhatom a szerződést, vagy csak 1 év után?
2012. jún. 11. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy, mikor mondhatod fel azt nem tudom, de gondolom benne van a szerzősében, másrészt meg jó lenne jegyzőkönyvbe venni a hiányosságokat, hogy ne legyen a későbbiekben probléma.
2012. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez melyik iroda??? Csak hogy tudjuk, hova ne menjünk...
2012. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!