Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni Budapesten...

Hol tudnék venni Budapesten facsipeszt (kisebb méretű fa ruhacsipeszt? )

Figyelt kérdés
Dekorációhoz szeretném a szobámba, de nem tudom, hol vehetnék. Százforintosban néztem tegnap, de nem találtam. Minimum 100 db-ra lenne szükségem.

2014. szept. 13. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálatok nem szokott lenni ilyen olcsó áruk vására művházban stb helyeken hetente, havonta? Nálunk mindig van és ott még az előre bedobott katalógusban is láttam hagyományos facsipeszt. (17. ker.)
2014. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig vidéken éltem, most költöztem fel Pestre az egyetem miatt. Még nem hallottam ilyesmiről, de majd körbeérdeklődöm! (7. kerület)
2014. szept. 13. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Neki nem hagyományos kellene,hanem miniatűr.

Csak tippeim vannak azután,hogy itt Szegeden hol árulnak...

Tehát: művészellátó,dekorboltok,kreatívboltok,nagy papír-írószer bolt.


közben gugliztam...ezek???


[link]

2014. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fa ruhacsipesz az fa ruhacsipesz. Miért gondolt volna másra? Hocsak dekor és művészboltban lenne, azt cáfolnám, de én nem pontozlak le.
2014. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Én is gugliztam, nézelődök közben, és lehet, hogy találtam is. Csak nehéz volt olyat nézni, ami árban is elfogadható és sok is van benne!

2014. szept. 13. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs...én szinte sosem pontozok sehova...nem érdekel,akár ne is lenne.


Az a koktélboltos, 2,5 cm-s az szerintem nem rossz árban!

2014. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!