Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy budapesti kisebb lakásban...

Egy budapesti kisebb lakásban mennyire tud jól meglenni egy kutya és milyen fajta, rendszeres sétáltatás mellett?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy mekkora, illetve, hogy milyen a természete, de nem sok jót jósolok neki, a kutyáknak szükségük van a szabad mozgásra.
2014. szept. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lakás és a kutya méretétől függ. Na meg attól, hányszor viszik sétálni, futni.
2014. szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyes, akkor egy kisgyereket sem szabad lakásba szülni, csak kertesházba, mert nekik is kell a mozgás....


Kérdező, bármilyen kutyát tarthatsz lakásban, ha megkapja a megfelelő mozgásmennyiséget.

DE ideális kisebb kutyust venni valóban.

2014. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A gyerek és a kutya mióta hasonló?

Egy kisgyerek szépen eltud játszani, a szobában, ha nem tud futkározni akkor bunkert épít magának, vagy valami hasonlót csinál. Olyanról már hallottam, hogy el kellett ajándékozni a kutyát/macskát mert nem bírták a bezártságot, a gyerek teljesen más dolog.

2014. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Onnan, hogy mind a kettőnek van mozgásigénye.
2014. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem nézek olyan fajtát, amelyik nem egy nagy testű, folyton mozgást és persze kertet igénylő kutya, de nem is olyan pici zsebkutya :D.
2014. szept. 6. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Csak éppen egy gyereket lelehet kötni a játékokkal, illetve, ha az embernek gyereke van akkor a pici korban még otthon van vele, utána meg jön az óvoda/iskola, szóval elégé logikátlan összehasonlítani őket.
2014. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem logikátlan. Egy kutyának is lehet játéka, lehet vele a lakásban is játszani.

Mivel láthatóan nincs kutyád, úgysem fogod megérteni.

Csak mindig felbosszant, amikor arra hivatkoznak egyesek, hogy mozognia kell, nem szabad lakásban tartani. Basszus, le kell vinni sétálni!

2014. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen, nincs kutyám, mivel két hónapja öregség miatt el kellett altatni,elnézést kérek tőled, hogy szegény beteg lett.

Amúgy nálad meg az látszik, hogy életedben nem voltál gyerek közelében, ha lettél volna tudnád, hogy mennyivel másabb amikor egy kisgyerek játszik, mint egy kutya.

És igen, kínzás, ha szegényt bezárják és csak akkor lehet szabadon amikor a gazdi elviszi sétálni, persze van olyan fajta amelyik lustább és az is elég neki, ha átrohan a szoba egyik végéből a másikba, pont ezért írtam, hogy több dolgon múlik.

2014. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Jó kis vita kerekedett. Nekem van kutyám is, gyerekem is. És kertes házban élünk.

Amikor meglett a kutya, pit keverék, még 25 nm-es lakásban éltünk. Elvolt ott is, mert sokat-rengeteget vittük ki.

Most, hogy kertesben élünk, most sem szaladgál egész nap, egy csomót alszik, fekszik.

Viszont a 16 hónapos gyerekem meg alig tudom bent tartani, ha dolgom van, mert hiszti van, hogy menjünk kifelé. Tudod 7#-es a pár hetes csecsemő, és ovi között is van időszak, amikor azért nem lakásban ül vele az ember.

És igen, sok hasonlóság van gyerek, és kutya között.


Szóval bármilyen fajtát tarthatsz, a lényeg, hogy eleget sétáljon/mozogjon, az elejétől legyenek lefektetve a szabályok, és legyen neki külön helye.

2014. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!