Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nincs valakinek biztosítása...

Ha nincs valakinek biztosítása és betörnek a házába, akkor nincs kihez fordulnia, ugye?

Figyelt kérdés
Sajnos egy rokonnal ez történt és nincs biztosítása. Hátha van valahol, ahol segítséget kérhet. Tudna esetleg valaki tanácsot adni?
2014. szept. 20. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Rendőröket kihívta, ennyi tudott tenni.
2014. szept. 20. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha nincs biztosítása akkor nem jár neki semmiféle anyagi támogatás.

Rendőröket hívott, mert rögzíteni kell a betörés tényét.

Nagyon valószínű, hogy az ellopott értékeit soha többé nem látja viszont.

Nem tudom mit loptak el, de pótolni csak úgy fogja tudni biztosítás nélkül, hogy a spórolt pénzéből megveszi újra, vagy ha nincs spórolt pénze, akkor rokonok, család, barátok összedobják neki az összeget vagy adnak neki használtan dolgokat.

2014. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyet értek az előző hozzászólóval, ha nincs biztosítása, akkor csak ő felel az értékeiért. Ma már elképesztően olcsón lehet biztosításokat kötni, egy 60 nm-es átlagos lakásra akár 1000 ft alatt is havonta és abban nagyon sok minden van ma már az elemi károkon és a betörésen kívül, sztem ezt a mai világban már nem érdemes kihagyni. Ha egyszer kirámolták megtörténhet megint, szval én javasolnám a helyedben neki a biztosítást!
2014. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele, biztos fog biztosítást kötni ezek után, amit látott, hogy sokminden össze van dobálva, de pl. ilyen, hogy laptop az megmaradt, a kevés pénzét és ami volt kevés ékszere azt is elvitték. Azt mondta neki a rendőr, hogy úgysem fizetne a biztosító ha nincsen biztonsági ajtója(családi ház)és minden ablakon rács... Most tényleg be kéne rácsoznia mindent?
2014. szept. 20. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

A biztosító megszabhatja, hogy legyen megfelelő ajtó meg rács természetesen. Különben ötnaponta be lehetne törni és a biztosító meg fizetne feleslegesen.


Forduljon a rokonsághoz, adják össze neki a pénzt és vegyenek egy laptopot.

2014. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kosson ezek utan tenyleg olyan 1000 forint kornyeke nalunk 1690 ert mar nagyon fullos lakasbizti van ....
2014. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!