Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor épültek a panelek...

Mikor épültek a panelek Székesfehérvár - Víziváros városrészében?

Figyelt kérdés
Csak ott szeretnék lakást venni! Milyen állapotok vannak ott? Csak sehol semmi leírást nem találtam.

2014. szept. 29. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor épültek de én ezen a részen nőttem fel.


Az összes ház panelprogramos, tehát új nyílászárók vannak és jól szigetelt, plusz egyéni fűtésszabályozó van.


bizonyos 10 emeletesek (konrkrétan a Budai útra 90 fokban nézőkre gondolok) tiszti lakások voltak, így ott vannak nagyobb, 70m2 feletti lakások is, ha jól tudom ilyen nagyon nincs más panelekben.


Ezenkívül eltérő. Ahol ismerőseim élnek ugyanebben a körzetben ott a 8.-on meg lehetett dögleni a 30 fokos melegben, máshol ilyen magasságban hideg volt. A liftek nagysága, a lépcsőházak állapota is nagyon eltérő, van normál, újszerű, de siralmas, 40 éves lepukkant is. Ugyanez érvényes a lakások állapotára belülről, némelyik még mindig úgy néz ki, mint 40 éve, némelyik pedig teljesen felújított.


Nézz meg egy-két lakást, érdeklődj, és meglátod magad is.

2014. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aztán érdeklődj utána a közös képviseleti dolgoknak, mert sok helyen a lakásszövetkezetek rémisztőek.
2014. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!