Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel rajzoljak műanyagra?

Mivel rajzoljak műanyagra?

Figyelt kérdés
Van egy stihl láncfűrészem, amit felújítottam (új lánc, láncvezető) és a fenti burkolat kettébe volt osztva egy fekete csíkkal, de lekopott és nem tudom hogy mivel rajzoljam vissza (jol éz ki), valami ami tart. Előre is köszönöm
2014. okt. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. alkoholos filc, lakkfilc, olajfesték, matrica...
2014. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Alkoholos filcel megprobáltam, de ha töbször áthuzom az ujjamat akkor látszodik, hogy lekopik. Majd még megprobálom mással.
2014. okt. 3. 06:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olajos a felület. Egy kis mosószerrel és utána vízzel átdörzsölve és megszárítva talán jó lesz.
2014. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utlso? azt akarod mondani hogy lehet hogy olajos a burkolat, es azert torolodik le rolla az alkoholos filc ??? pedig teljesen tiszta. olyan feketee csikrol beszelek mint ami van a Stihl ms241 c-m modellnek is, az kopott le.
2014. okt. 10. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, te látod, csak egy ötlet volt. Az olajos felületre nem szeretnek tapadni a dolgok.
2014. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de miért lenne olajos a felület ? én a narancs szinü műanyagra gondolok, és az nem szabad olajos legyen, persze ha le nem öntöd olajjal :)
2014. okt. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!