Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudom lekérdezni, hogy...

Hogy tudom lekérdezni, hogy kik vannak bejelentve a címemre?

Figyelt kérdés

Bizonyos jelek alapján arra következtetek, hogy mások is vannak bejelentve a címemre. Le tudom ezt kérni valamilyen módon a lakcím nyilvántartásból?


A helyi önkormányzathoz nem szívesen fordulnék, mert borzasztóan ellenségesek, ha bármit csinálniuk kell. Beláthatatlan meddig húzódik még a legegyszerűbb dolog is sajnos. Lehetőleg mindent azzal próbálnak megúszni, hogy jó az úgy ahogy van, eddig is úgy volt. Nem írom le hol van ez, mert nem ez a kérdés lényege.


2014. okt. 8. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Okmányiroda?
2014. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudod, vagy kérdezed?


Van kigyűjtés földi halandók számára lakcím alapján?

2014. okt. 8. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Okmányiroda. Amennyiben Te vagy a tulajdonos, akkor kiadják, hogy ki az aki a címedre van bejelentve, illetve BÁRKIT töröltethetsz.
2014. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem rég intéztem a fiamét...holtig tartó haszonélvezetem van a lakásán,(ajándékozási szerződés volt)így a tulajdoni lap alapján,és a személyes okmányaim felmutatásával a helyi(szegedi)Járási hivatal okmányirodájában én néztem meg, "mi a helyzet",ill. "kényszerkijelentettem" azt az albérlőt,aki már 3 éve nem is lakik ott.
2014. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezer hála és köszönet. Összeszedem a papírokat és felkeresem az okmányirodát. Ugyanitt megírom majd hogy ment és mit sikerült - már ha beigazolódik a gyanúm.
2014. okt. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!