Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alternatív megoldás nylon...

Alternatív megoldás nylon zacskók helyett?

Figyelt kérdés
Papír nem jó, mert elsősorban zsömlét vennék benne azt meg a boltosok szeretik látni. Svédországban láttam, hogy sokan ilyen kis műanyagzsákokkal járkálnak, ami ha vigyáz rá az ember, néhány stoppolással 3-4 évig vagy tovább is kibírja. Sajnos voltam olyan hülye, hogy nem vettem akkor vagy 10et. Tudtok valami hasonlót errefelé? Hogy oldjátok meg az ilyet?

2014. okt. 13. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Vannak ilyen műanyag dobozok, aminek fedele van és átlátszó, használj olyat.
2014. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó elternatíva mondjuk a hús tárolására a hűtőben, de bevásárláshoz nem túl praktikus. Ott zörögne a hátizsákomban bármerre megyek a városban, veszek 10 almát/zsömlét mert megéhezek járkálás közben, de akkor már otthonra is veszek és akkor mindig hordozzak magammal 2-3 olyan tárolódedényt?


Azért köszönöm a válaszodat!

2014. okt. 13. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a nylon zacskó, akkor hordozz, mi mást tehetnél, átlátszó papírt és textilt még nem találták fel.
2014. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most azon agyalok, hogy fátyolhoz hasonló anyagból varrok magamnak olyan nylon szütyőket, mint amit láttam északon. 2-300 forintból megvan, és sokáig kitart, táskában akár 500 is elfér, mosható is lenne. Így évekig használatok egyet az évi ki tudja hány száz nylonzacskó helyett.
2014. okt. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!