Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Halloweenra szeretnék pár...

Halloweenra szeretnék pár díszt találtam is linket csak nem értem hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]


beszereztem mindent(nem volt nehéz)de hiába nem sikerült..számomra hiányzik pár kép vagy egy jó leírás lépésről lépésre...



2014. okt. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alábbi címeken több ötlete kapsz:

[link]

2014. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nem sikerül??

Fogsz egy négyzet alakú nejlont, félbehajtod, azt is félbe, meg azt is, hogy összesen 8 rétegű legyen. Még az is szabadon választott, hogy az oldalával párhuzamosan vagy átlóban kezded hajtogatni.

Ha ez megvan, a háromszög nyitott oldalát összeragasztod pár helyen, hogy könnyebb legyen vele dolgozni. Utána alkoholos filccel rárajzolod az alul lévő mintát, és a felesleges részt ollóval kinyírod.

Ugyan úgy írja, hogy először rajzolsz és utána ragasztasz, de szerintem fordítva könnyebb, vagy legalábbis két helyen érdemes megfogatni.

Ha elkészültél több példánnyal, akkor nejloncsíkokkal összeragasztod őket, ahogy a fotón, vagy bárhogy.

2014. okt. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,megpróbálom most már menni fog :)
2014. okt. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!