Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a szieszta kályha őrlángja...

Ha a szieszta kályha őrlángja ég, de a panelek nem gyulladnak fel, az mitől lehet?

Figyelt kérdés

az az érdekes, hogy az előző palackkal minden teljesen jól működött. a kályha romlott el, vagy a palack lehet rossz?


hogyan tudnánk megjavitani? van valakinek ilyen tapasztalata?



2014. okt. 28. 10:51
 1/3 anonim válasza:

szia, nekem is ugyanez a problémám. előző gázpalackkal jó volt, az újjal csak őrláng ég, panel nem...

mi lett a megoldás nálad?

2016. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! KÉPZELD, rossz volt a palack. nem gáz volt benne hanem levegő, vagy higitott gáz. kicseréltettük a palackot, a srác kiengedett belőle kicsit, és nem volt gáz szaga. Ez egy régi palack volt, anno a nyaralóból hoztuk fel, nem tudom hogy megromlot, vagy kiengedett, mi baja lehetett, de nem volt jó. aztán amikor az új palackot beletettük, amit cserébe vettünk, minden megint teljesen jól működött. tehát nem a sziesztának volt baja.
2016. jan. 8. 09:59
 3/3 anonim válasza:
Köszi a választ. Nagyon nem szeretem a gázpalackokat. Az én helyzetem is megoldódott közben, a gáz volt ledermedve benne.
2016. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!