Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik légpuskát érdemesebb?

Melyik légpuskát érdemesebb?

Figyelt kérdés
hellosztok! Nem tudok dönteni, hogy melyik légpuskát érdemesebb megvenni vadászat céljára, vagy tudtok náluk jobbat ? a légpuskák neve: Norica Dragon,Crosman 2100b,Slavia 634. Melyiket érdemes megvenni ?

2014. okt. 28. 18:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és melyik visz el legmesszibb pontosan ?
2014. okt. 28. 19:13
 2/9 anonim válasza:
Sztem slaviát vegyél, ez egy megbizható puska
2014. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aztán mire akarsz vadászni? A Norica-t nem ismerem, a Crossman egy gyerekjáték, a Slavia alapból egy elég jó puska és jól tuningolható, de céltávcsővel használva elég pontatlan, a letörhető csöve miatt. Ha távcsövet is szeretnél rá, akkor mindenképp fix csövű puskát keressél.
2014. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Madára gondoltam :D És akkor maradjak a slavia-nal ? Tuningolva milyen erős és meddig visz el pontosan ?
2014. okt. 30. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Madarakra ne lövöldözz, nem szép dolog és büntetnek is érte. Inkább haverokkal lövöldözzetek sörös dobozokra, vagy hasonló célpontokra. Erre a célra viszont a legalkalmasabb egy CO patronos puska, vagy pisztoly. Felhúzás nélkül (csak egy kis kart kell meghúzni általában), gyorsan, egymásután lehet pufogtatni velük.
2014. okt. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon jön be a CO2-es puskák. Akkor a slavia 631-es tuningolva milyen jó lenne meddig vinne el pontosan ?
2014. okt. 31. 08:11
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom számszerűen meddig lehet tuningolni. Én felnyomattam annyira, hogy a fém magvas lövedék az acél!! hordó egyik falán átment 30 m-ről. De a sláviát nem éri meg tuningolni kb. félév alatt elszakadtak a csavarok a mozgott rajt minden nem lehet vele pontosan lőni (pedig a vadászathoz nem árt). Most egy crosman- optimus vagy -Fury-ban gondolkodom azér azokat gyárilag is nagyobb teljesítményre tervezték.
2014. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Slavia 631 nagyon jó puska,csak ajánlani tudom hobbi lövészetre.Tuningolni nem igazán érdemes,mert a sörös dobozt ugyan úgy leviszi tuningolás nélkül is.
2015. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is Slaviat. Azt olvastam a régebbi Slaviak a jók.
2015. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!