Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen akkumulátoros fúró...

Milyen akkumulátoros fúró lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni mivel lány vagyok nem igen értek ezekhez, és apának szeretnék karácsonyra venni, mert mondta, hogy jó lenne. Na szóval ő mindig a teljesítményére, a fogyasztására, kW-ra megy meg amik még vannak és érdekelne, hogy melyik a legjobb márka, stb.
2014. okt. 31. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbáld kipuhatolni, hogy melyik márka, modell jön be neki.

Nehéz így ajánlani, mert más az elvárás, ha csak néha otthon kell barkácsolni, és más ha egész nap dolgozni kell vele.

Persze az ár is a csillagos égig mehet.

2014. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál rá?
2014. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:

40Nm csak elég neki

[link]


1 akus viszont,kettővel elég drága,a töltője ugyan 1 órásnak van írva de nem árt 3óráig tölteni hogy maxon legyen.

két sebesség fokozat hogy fúróként is jól lehessen használni és lámpával is fel van szerelve.

2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 horbeni ***** válasza:
sztem a két legjobb (de elég drága) a Bosh és a Makita
2014. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A legjobb természetesen a DeWALT, de az eléggé drága, és leginkább ipari felhasználásra való. Akcióban 15-20 ezer között lehet venni B&D vagy Bosch gépet, ami tökéletes otthoni barkácsolásra.

[link]

Én pl. egy ilyennel melózok (Bauhausban 26 ezer volt):

[link]

2014. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ár 15-20 ezer Ft közt legyen. Az a helyzet, hogy ezermester és építkezés alatt is vagyunk és ezért jobb volna vmi erősebb teljesítményű gép.
2014. nov. 1. 14:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg jó lenne ha az aksija sem merülne le 10 perc alatt, mert ha elkezd barkácsolni akkor azt egész nap csinálja általában.
2014. nov. 1. 14:28
 8/12 dirtboy ***** válasza:

ilyen olcsón csak gyengébb gépek vannak kb 11-12Nm nyomatékkal,egy sebesség fokozattal.

boschból kb csak egy aksist tudsz venni ennyiért ami nem jó ha sokat használja,B&D ből tudsz venni két aksist de az meg nikkel-kadmium aksis és emitt lassan tölt fel,kapacitása pedig elég kevés 1Ah ami miatt nem is olyan tartós a működése.

alternatíva ként ott van 23 500ért a bosch psr 12 2db akuval,sajnos ők is még NiCd akuk.

amiben jobb ő mint a B&D hogy ő 26Nm nyomatékra képes és 1,2Ah kapacitásúak az aksik,és van beépített munkalámpa is.

én rá szánnám azt a plusz pénzt de ezt döntsd el te,egyéb gagyibb márkákat én kizártam mert azzal csak a baj van,a legjobb márkák meg eleve nincs ennek is ilyen kis összegért.

2014. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Bosch uneo-t (a 14.4V modellt) Jófogáson olx-n van 20-25 körül árulják . Egyébként 40 az új ára.

Csavaroz...

Fúr(fém-fa,egyéb)...

Ütve-fúr(beton-tégla)...


Biztosan örülni fog 1 ilyen kis sok oldalú gépnek az Apád.

2014. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

valamivel többe kerül de megéri

[link]

2014. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!